Автор Тема: Имам ли направена магия, част н-та  (Прочетена 46489 пъти)

Неактивен ivan_pavlov2

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #75 -: 28 Януари 2017 21:35:09, Събота »
Здравейте, нов съм тук и искам да попитам как точно в тази тема някой като пита дали има направена магия или изобщо някакво влияние и се разбира дали има или няма? Особено направено запитване под някакъв ник или неистинско има изобщо? Мерси предварително

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #76 -: 28 Януари 2017 21:39:20, Събота »
Ами при условие, че повечето тук сме ясновидци и при нужда гледаме на питащите, мислиш ли че е проблем да разберем дали някой има направена магия?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ivan_pavlov2

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #77 -: 29 Януари 2017 01:00:35, Неделя »
Quote Цеци_Вихронрав ()
Ами при условие, че повечето тук сме ясновидци и при нужда гледаме на питащите, мислиш ли че е проблем да разберем дали някой има направена магия?

Е щом повечето сте ясновидци така може. Както казах нов съм във форума и не ви познавам и затова питам. На мен ще ми кажете ли дали имам магия и какво трябва да ви дам трите имена дата на раждане или какво?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #78 -: 29 Януари 2017 06:35:54, Неделя »
На първо четене нямаш направена магия, но пък имаш голямо недоверие (което е хубаво) и доза скептицизъм. Но бих искала да разбера ако мислиш, че имаш направена магия, защо го мислиш? Опиши ми обстоятелствата които са те накарали да мислиш, че ти е повлияно. Защото ясновидството си е ясновидство, но и на мен ми трябва основа на която да стъпя. А личните ти данни не ми трябват. Когато при баба ми идваха хора да им гледа, бае или помага по друг начин не и  казваха кои са и от къде са, за да им помогне.
Изобщо ако в някой форум ти заискат лични данни като име, адрес, месторабота - бягай! Не ти ги искат за добро.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ivan_pavlov2

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #79 -: 29 Януари 2017 08:33:28, Неделя »
Да, и ти си права предполагам, че който може да вижда може и през ник във форум да види нещо. Честно да ти кажа не точно мисля, че ми е била направена магия преди 18 години или още след раждането, ами мисля даже почти съм убеден че ми има нещо друго за което сега ще ти пиша на лични, защото повечето повечето не вярват и се смеят и обявяват хората за луди. Може и магия да е билаа направена, защото съм чел че магията всъщност е енергийно влияние и при това което става с мен е едно от нещата които могат да се получат при зловредно влияние. Пиша ти на лично в момента. Ако искаш смей се, просто ми кажи дали виждаш нещо подобно при мен и колко си сигурна че нямам някакво влияние, защото казваш "на първо четене". Какво ще рече това - че има и второ или как...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #80 -: 29 Януари 2017 08:57:31, Неделя »
Quote ivan_pavlov2 ()
защото казваш "на първо четене". Какво ще рече това - че има и второ или как...
"На първо четене" означава един вид от пръв поглед, без да се замислям много, без да съм анализирала и т.н.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен галка

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #81 -: 1 Февруари 2017 18:22:49, Сряда »
Здравейте на всички.
Искам да попитам дали имам направена магия?
Преди 2 месеца по случайност намерих празно яйце ,което беше заровено в градинката.

Неактивен bianka1304

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #82 -: 3 Февруари 2017 12:10:44, Петък »
Здравейте, мисля че на бившият ми приятел му е направена магия да се разделим. Връзката ни започна преди пет години, но имам един мъж който е против това да сме заедно. Този мъж е съквартирант на моя приятел и все още живеят заедно. Апартамента в който живеят е собственост на бившия ми приятел и другият мъж се е вкопчил в него и не иска да се изнесе а има тази възможност, работи има доходи. Този мъж смятам че му е направил и магия да не може да се откъсне от него и да го използва и вреди, смятам че той не му е приятел и е фалшив и подмолен. Бившият ми приятел искаше да му каже да се изнася на няколко пъти но все не го прави, сякаш има моменти на просветление в които вижда истинските неща, но е за кратко. А за нашите отношения, първата раздяла беше след като въпросният мъж му подари черна броеница от Турция( мъжът е турчин и ходи при роднини в Турция и като се върна му я подари),. После пак се събрахме но от тогава той ме гледа по различен начин, преди беше влюбен а сега е някакво странно, хем се разделяме но не приключваме окончателно и е голяма мъка това. Може и да греша и да си го измислям като оправдание не знам вече, но наистина смятам че този негов съквартирант му вреди по всякакъв начин. Благодаря ви за вниманието и дано ми отговорите.  smile

Неактивен Vesko

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #83 -: 2 Април 2018 17:42:42, Понеделник »
Здравейте,
Вижте какво си намерих днес в едни мои обувки, който не бях обувал от доста време. 8 червени връзки за маратонки или обувки вързани заедно на възел. Никой от хората който имат достъп до моята къща нямат идея как са попаднали там и никой никога не е ползвал такива. Къщата рядко я използвам понеже живея на друго място. Та какво е това според вас.

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #84 -: 2 Април 2018 20:29:32, Понеделник »
Здравейте,
Вижте какво си намерих днес в едни мои обувки, който не бях обувал от доста време. 8 червени връзки за маратонки или обувки вързани заедно на възел. Никой от хората който имат достъп до моята къща нямат идея как са попаднали там и никой никога не е ползвал такива. Къщата рядко я използвам понеже живея на друго място. Та какво е това според вас.
Каквото и да е, със сигурност не е магия, защото предметна магия няма. :)
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #85 -: 4 Април 2018 00:12:07, Сряда »
Прав е Соломон - предметна магия няма. Но пък червеното е на здраве и любов и тези връзки могат да се ползват като талисмани. :)
Навърви ги на някой маратонки примерно и после ще споделиш какви хубавини са те сполетяли докато ги носиш. :) Обещавм дан ти се случат много хубави неща покрай тях.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Valakas

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #86 -: 23 Април 2018 20:57:04, Понеделник »
Здравейте, искам да попитам дали има някакво негативно влияние/магия върху мен.
Една жена, която живее близо до нас е доста злобна и има причини да мрази баща ми. Краят на октомври мин. година майка ми ми върза един червен конец на ръката, имала била усещане за нещо лошо, буквално дни след това ми се отключи/образува очен проблем, който остава цял живот, много неприятен и не се случва често при млади хора като мен. Това ми се отрази много зле психически и дядо ми ме води при някакъв негов познат, който бае/гледа. Той ми каза, че нямам магия и ми ля куршум 3 пъти за успокоение. За сметка на това дядо ми бил имал направена магия, по думите на този човек, от въпросната жена, която споменах. Била изляла някаква течност на двора(живеем в къща) и той я бил настъпил или нещо такова. Тези посещения при човека бяха ноември месец. Месеци след това, вече си бях извадил пролетните обувки, които за последно съм носил септември/окт някъде и докато ги чистех забелязах следното нещо върху подметките им: на едната подметка 2 забити телчета тип телбод(такер за по-точно), а на другата подметка 1 телче. Като ги махнах, в следите от телчета върху гумата имаше миниатюрни парчета хартия. Явно телчетата са държали хартията, на която е имало написано нещо, към обувките ми. Изключвам възможност да съм ги купил така(това беше август 2017) или случайно да съм ги настъпил и да са се забили и трите. Ще кажете, че предметна магия няма, но кой ще си играе да го прави. Въпросът ми е за зло ли е или има друго обяснение.
Благодаря!

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #87 -: 23 Април 2018 22:14:54, Понеделник »
Здравей, Valakas ! Прочетох набързо поста ти...точно това ще кажа - предметна магия няма...Няма и за какво да се притесняваш.
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен Valakas

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #88 -: 23 Април 2018 22:30:08, Понеделник »
Благодаря, Solomon!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #89 -: 24 Април 2018 08:04:05, Вторник »
Valakas, прав е Соломон, че предметна магия няма - магията е управление на енергия или атака със същата. Но въпреки, че предметна магия няма - тя действа. :)Шашнах ли те?  >:D
Действа защото ако повярваш, че някакво телче, хартия, яйце или каквото и да е друго е магия, то така ще се филмираш и сдухаш, че сам ще провалиш живота си.
А твоята комшийка не може да управлява енергията до степен да направи магия. Прочела е или е чула, че като напишеш нещо или като излееш я мълчана вода, я друга някаква глупост и хоп - магия... Хоп - ама ядец! Тя не ви е направила магия нито на теб, нито на дядо ти, просто вие сте повярвали и сега си самовнушавате и си вредите сами.
Ти пък подхвърли пред някой който ще и изпее, че си попаднал на едни магове дето ти казали, че имате семейството магия, ама не казали от кого, само вместо да я развалят я пратили обратно към тоя   който ви е направил магия и после гледай сеир. Ако до месец не легне болна комшийката не се ща. ;)


"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен