Отворена дискусия > ТЪРСЯ ПОМОЩ

Имам ли направена магия, част н-та

<< < (2/30) > >>

Йорданова:
Но фактите говорят друго. Незнам дали поне малко ме обича. Опитвам се да разговарям но винаги стигаме до караница и това е всеки ден. Просто май трябва да си тръгна. Друг изход не виждамAdded (19.Ное.2014, 3:49 PM)
---------------------------------------------
Магия не само на мен а на цялото ни семейство. Просто тия непрекъснати пререкания, любовници ицялото неуважение което получавам стигам до този извод

listentothewild:
Нито ти, нито семейството ти имате направена магия! 
 Според мен трябва да се поглезиш малко, да спреш да мислиш за лошото. Започни да си представяш колко хубави моменти ви очакват, радвай се повече, намирай смисъл дори в мъничките нещица и не видиш как бавно, но сигурно всичко ще започне да се нарежда.

nick40:
Здравейте!
 И аз искам да попитам дали имам направена магия. С приятеля ми  се разделихме преди повече от месец, по негово желание, като само за четири дни си промени мнението - уж първо искаше да сме семейство, а след това отсече, че много го нападам. Всъщност той ми беше годеник, имам два спонтанни аборта от него, на 40 г. съм и разбирам, че щом ме е изоставил след всичко това, не е бил правилният човек, но не мога да спра мисля за това, плача и спя лошо. Ще бъда благодарна за всякаква помощ. Искам само да забравя, че 2 години съм била с него и се е случило всичко това.

theshadow:
nick40, здравейте,

 Това, което споделяте, че се е случило, е наистина ужасно... Съжалявам да го науча...
 Нямате направена магия, но забелязвам някои неща... И... Ето някои препоръки от мен съобразно забелязаното...

 1. Трябва да продължите да живеете своя живот. Каквото и да се случва, ТРЯБВА да гледате напред, а не назад. За да се случват нови хубави неща за вас, първо трябва да им освободите място в живота си, като изхвърлите от настоящето лошите неща от миналото.

 2.  Изхвърлете от речника си думата "изоставил". Вие не сте някаква вещ, че някой да е в състояние да Ви изостави. Това, че мъжът Ви си е тръгнал по такъв некрасив и некоректен начин от Вас- нека да тежи на неговата съвест, а не на Вашата такава. Заменете "изоставил" с "разделихме се". Може да не се получи от първия път да направите тази замяна на начина си на мислене и на изразяване, но проявете упорство. Това е част от пътя да се изправите с гордо вдигната глава.

 3. Освободете се от болката. За целта и дайте право на натрупаната болка да излезе навън. Ако не го направите- болката ще навлезе навътре във Вашето несъзнавано и ще продължи да Ви яде отвътре... Ще се получи затворен кръг, който ще Ви пречи на това да се сдобиете с хубаво бъдеще. Ето какво ще направите, за да пуснете болката да се излее... Отделете си свободно време от няколко часа... Вземете листи хартия и напишете всичко, абсолютно всичко, което Ви тежи. Не пропускайте нищо. Пишете както чувствате нещата- това е само за Вас. Когато приключите, вземете някоя тенджера или друго негоримо и отидете някъде, където да няма как да направите пожар- примерно в банята... И изгорете всичко написано в знак на това, че с изгарянето на листите, кажете на себе си, че горите болката и я отпращате завинаги в миналото, пускате мъжа си да си отиде от мислите Ви заедно с болката, която Ви е причинил, за да отворите път на хубаво бъдеще за себе си.

 4. Започнете да обичате себе си и да си угаждате. До този момент сте давала всичко от себе си на друг, обичала сте друг повече от себе си. Сега е време да дадете на себе си. Поглезете се. Направете нещо хубаво и приятно за себе си. Както се казва в рекламата- Вие го заслужавате.

 5. Продължете да си угаждате- намерете си хоби, които да Ви е приятно... Излизайте с приятелки...

 Пробвайте го- и пишете след това...

nick40:
Благодаря много, ще пиша!Added (28.Dec.2014, 11:46 AM)
---------------------------------------------
Здравейте,

 Изпълних ритуала, но все още изпитвам липса, празнота и самота. И огромно разочарование.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия