Автор Тема: Имам ли направена магия, част н-та  (Прочетена 46501 пъти)

Неактивен jeni_37

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #30 -: 28 Януари 2016 00:15:16, Четвъртък »
Здравейте.Имам нужда от помощ.Семейството ми се разпада.Със съпруга ми се разделихме след 28 годишен брак.Сина ми също има проблеми.Вече не иска да е с дългогодишната си приятелка с която имаъ детенце.Дъщеря ми все по често се кара с приятелв си.Разби си нервите.Имам ли направена магия?Вече не знам какво да мисля.Ще ми помогнете ли?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #31 -: 1 Февруари 2016 20:49:44, Понеделник »
jeni_37, всеки втори има такива проблеми и не са в следствие на магия, а поради неправилна комуникация.
Аз съм разведена и с втори брак и повярвай ми като се замисля реално колкото и да ми се иска вината за развода ми да е само в бившият ми съпруг... Ами не е. Аз също е можело много неща да ги направя по друг начин и да спася брака си, но не съм ги направила...
Замисли се не само за вината на мъжът си, а и за своята. Син ти също едва ли само той е виновен. Старите хора казват "Скандал с един не става."  То и развод само с един не става...
Сигурно ти звуча грубо, но... Ами избрах вместо захаросано да те заблуждавам да кажа истината, а ти сама да решиш как да действаш...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен delonaa92

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #32 -: 11 Септември 2016 17:03:19, Неделя »
Здравейте,от два,три месеца сериозно нещо изобщо не ми върви,знам че всеки има такива периоди във живота си,но странното е че преди две седмици влезе един прилеп във спалнята ни,беше загaсено само телевизорът беше пуснат.Тъкмо бях си легнала а приятлелят ми взязъл в банята и гледам нещо прелита срещу мен над легото,уплаших се и излязох.В началото не знаехме какво е но по късно го видяхме че се заклещил горкият между вратата на терасата и стаята ми.Стана ми жал но така го оставихме цялата вечер,мен ме беше страх а пък той не искаше да го бара,спахме в друга стая.На следващият ден видяхме че го няма и не се е връщал от тогава.Чудно от къде е влязъл,терасата ни е остъклена а прозорецът е бил затворен,няма дупки.Според вас това лоша поличба ли е или е на късмет,възможно ли е да свързано с магия?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #33 -: 11 Септември 2016 17:08:25, Неделя »
delonaa92, прилепът е на късмет... Това значи да очакваш много успешен период. Това го зная от баба си.
А иначе... Нищо чудно прилепчето да е влязло в момент в който терасата е била отворена и да се е свряло горе в ъгъла и през деня, а вечерта да е опитало да излезе и ви е уплашило...
В една остъклена тераса има куп пролуки през които да се провре нещо толкова малко като прилеп. Имах по едно време такава гадинка и зная как може да мине и през мъничък процеп.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен delonaa92

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #34 -: 11 Септември 2016 18:31:19, Неделя »
Аз като го видях в тъмното,първо като го мернах си помислих че е пеперуда,после вече като го погледнах ми се стори дооста по голямо.По късно когато се беше свило със сигурност бе маничък,един такъв черничък,радвам се че се освободил,въпреки че се изплаших.Ох,дано да е така както казваш Цеци_Вихронрав и да е на късмет :).

Неактивен Agena

  • Newbie
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 219
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #35 -: 12 Септември 2016 22:28:06, Понеделник »
Добре е поне,че не сте се повели по старинното поверие ако убиеш прилеп със злато,че ще се замогнеш много,а сте оставили животното на спокойствие.

Неактивен raya8080

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #36 -: 6 Октомври 2016 10:37:38, Четвъртък »
Здравейте, нова съм във форума и надявам се тук мога да споделя моят проблем... имам /имах/ приятел, който преди две седмици реши ей така изведнъж след глупав спор, че вече не иска да ме вижда. След едногодишна връзка, дори не ми даде обяснение защо го прави, стана много нервен, обиждаше, заплашваше, все едно стана друг човек, той никога не се беше държал така с мен. Аз се усъмних, че има направено нещо, защото семейството му не ме приема по никакъв начин и отидох при един ходжа..... той само потвърди моето мнение, но каза че влиянието, което му е оказано е много силно и нищо не може да направи sad моля ви да ми кажете има ли някой в България, който може да развали тази магия за раздяла, защото вече съм на предела на силите си sad

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #37 -: 6 Октомври 2016 11:19:13, Четвъртък »
Ходжата само ти е взел парите. Няма магия която дс раздели хора които се обичат истински.
Казваш, че техните не те одобряват... А идвало ли ти е на ума, че може да ги е послушал? Или да е харесал друга?
Вие сте едва от година заедно. Помисли връзката ви дали течеше гладко или се карахте постоянно? Има много причини заради които един мъж може да се държи идиотски на раздяла и едната е, че се чувства виновен, че вече не изпитва чувства и си иска свободата.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен ИВО

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #38 -: 16 Октомври 2016 21:50:31, Неделя »
Здравейте искам да попитам дали имам направена магия или някой друг член от семейството ми благодаря предварително !

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #39 -: 16 Октомври 2016 21:57:07, Неделя »
А ти защо мислиш, че имаш направена магия?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен jaklin

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #40 -: 19 Октомври 2016 11:54:02, Сряда »
Здравейте ,нова съм във форума , объркана съм , ако не пиша на правилното място , моля да ми простите !!!

Имам нужда от помощ , ако някой знае какво е това , което намерих в гроба на близък човек и дали може да се разчете за да разбера за кой евентуално е предназначено ??? И какво трябва да направя???

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #41 -: 19 Октомври 2016 12:18:31, Сряда »
Писано е на арабски. Предполагам е извадка от Корана. Хвърли го и не го мисли.
Предполагам, че някой се е взел много на сериозно и е решил, че може да магесничи.
Обикновено такива писания се пишат с идеята да се излекува неизлечимо болен, като написаното се сложи на гроб на непознат и се вярва, че мъртвия ще поеме болестта на живия. Няма нищо вярно в цялата работа, но поне магьосничещия вярва, че така хем помага, хем не вреди на никого, защото мъртвия по-мъртъв няма да стане.
Та не го мисли. Просто някой отчаян се е опитал да спаси свой близък. За теб това не е опасно.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #42 -: 19 Октомври 2016 15:14:31, Сряда »
Тцтцтцтц...какви са тези некомпетентните ходжи...все едно е писано за две-три минути.
 jaklin, това нещо е безполезно, както каза Цеци. Не се чете както трябва, та май дори не е извадка и от Корана, може да е свободно съчинение. smile

П.С. Снимано е наобратно.
Магията е само наука, която все още не разбираме...

Неактивен tevriala

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #43 -: 21 Декември 2016 09:53:00, Сряда »
Здравейте, искам да попитам какво означават бели камъни увити в синкава хартя и облепени в синъо тиксо. Подозирам, че има правена магиj защото, човек е правил ритуал, мислейки, че разваля магия, но всичко е много странно. Някакви билки трябвало да запари, а след това да се облее с водата, част от водата да запази, а другата да излее в корените на плодно дърво. Билките трябвало да зарови под роза, а от водата да ме пръска и да ми слага в храната. 
 Не знам дали трjбваше, но камъните ги полjх със светена вода и смjтам да ида при свещенник. По принцип не вйрвам в такива неща. 
Извинете ме за объркания пост.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #44 -: 21 Декември 2016 10:50:33, Сряда »
Къде ги намери тези камъни? И минерали ли са или обикновена баластра?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен