Автор Тема: Имам ли направена магия, част н-та  (Прочетена 46456 пъти)

Неактивен nick40

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #15 -: 28 Декември 2014 15:53:04, Неделя »
Много благодаря за поканата, ще се възползвам със сигурност, но сега ще поработя! Хубав следобед!

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #16 -: 28 Декември 2014 16:16:41, Неделя »
nick40, хубав следобед подобно.  smile
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен danibarborani

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #17 -: 1 Април 2015 15:56:14, Сряда »
Намерих две яйца в двора...едното строшено,другото заровено наполовина в една от саксиите.Какво да направя? sad

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #18 -: 1 Април 2015 16:05:14, Сряда »
danibarborani, изхвърли ги. Явно някой се опитва подхвърляйки ги да ти внуши, че имаш направена магия. От там ти очаквайки само лоши неща, ще привлечеш още от тях. Затова изхвърли яйцата, лепни си най-широката усмивка на лицето и създай усещането, че всичко ти е наред и летиш от щастие. По този начун ще вбесиш гадината която се опитва да  те филмира.
 Късмет!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен pavlina_hristova

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #19 -: 7 Юли 2015 11:59:18, Вторник »
Здравейте.Искам да попитам за приятеля ми.Той има фирма,работи много,но когато нещата тръгнат на добре,винаги се случва нещо и ни връща назад финансово.От една година неможем да си стъпим на крака.Всъщност проблемите са започнали,когато се е разделил с приятелката си с която имат дете,но откакто тя разбра,че той има вразка с мен,нещата още повече се влошиха.Тя все още се надява че той ще се върне при нея и всеки път когато той и каже,че това няма да се случи,защото е с мен и ме обича,винаги става нещо.Я камиона ще му се счупи,я моя лаптоп,който беше в гаранция,я объркано плащане и т.н.Откакто ходи да си види детето последния път и тя пак го е молила да се съберат,той сънува кошмари,отслабна,аз пък безпричинно напълнях,въпреки всички диети.Преди три месеца тя ми писа,че той ще умре,но тя няма да го остави да живее с мен.Кълне и заплашва постоянно.Намерих и една муска в една играчка,която му подари детето

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #20 -: 7 Юли 2015 20:00:23, Вторник »
Явно бившата приятелка на твоят приятел е добра манипулаторка... И го казвам защото тя може да си прави куп муски и да си вярва, че действат, но пак нищо да не постигне защото с муски и предмети магия не става. За сметка на това пък явно умее да влияе на хората. Помисли само... Отива приятелят ти да си види детето и тя му обяснява цветно колко нещастно е детето растейки без баща, а той вместо да поеме ангажимент да присъства по-често и по-активно в живота му се филмира, натоварва се с чувство за вина и... Кошмари, отслабване и т.н.
 А колкото до останалите лоши неща... Ами живота не винаги е песен... На мен през последният месец ми се случиха куп неприятности. Повредиха ми се 2 нови телефона (на няма и 3 дена и в гаранция) и това в разстояние на 40 дена и купени от различни фирми. На два пъти ме оперираха и май ще има и трети, провалих едно приятелство на което държа... И честно казано се изкушавам много да обвиня някой от приятелите и неприятелите си, че ми е направил магия, още повече, че те все вещици моите дружки, но... Животът е гаден и никой не ми е виновен, че съм в лош период.
 Та съвета ми е да си гледате връзката, да се грижите и двамата за детенцето, като не забравяте като е с вас да не казвате лоша дума за майка му, защото каквато и да е тя е единствената му майка и детенце си я обича, да използвате трудностите да се сближите, а не да търсите магии там където ги няма.
 Колкото до бившата му приятелка... Приятелят ти може и да не я обича, но и дължи уважение понеже е майка на детето му, но не и обръщайте внимание на заканите. Такова едно филмиране (да и повярвате в случая) може сериозно да разболее и двама ви.
 Успех! smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #21 -: 7 Юли 2015 21:38:26, Вторник »
Наскоро попитах познат как разбира кога периодичните лоши случки се дължат на негативна енергия и кога не. Но не ми отговори.
 Примерно ако изведнъж се накичиш с циреи и кисти ( като мен) или имаш стафилококова инфекция на кръвта ( пак аз) , как да съм сигурна, че е плод на физиологичен проблем, а не на нечие силно енергийно влияние.
 А напоследък има достатъчно народ, дето да му се иска да ме убие с камъни biggrin , само дето се опитвам да въдворя ред.
 Май е време да се пенсионирам.
 Та - как разбираме?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #22 -: 7 Юли 2015 21:42:15, Вторник »
Quote Delta ()
Та - как разбираме?
По усет, Делта, по усет... Ти умееш да насочваш енергията, сега вземи и я усети от къде и как и защо...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #23 -: 7 Юли 2015 23:41:53, Вторник »
Напоследък май само ядове умея да си създавам smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #24 -: 7 Юли 2015 23:51:31, Вторник »
И аз, но моята си фрацузойка днес ми каза да спра с опитите да оправям света и да си завъдя малко егоизъм... И силите си да ползвам само в своя изгода. biggrin А тя понеже по-голяма и... И аз от дете си я слушам... biggrin
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен pavlina_hristova

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #25 -: 8 Юли 2015 08:15:49, Сряда »
Благодаря ти за отговора Цеци_Вихронрав.
 Да тя наистина е голям манипулатор.Но ето че вчера пак се случи.Звъняла е на майката на приятеля ми да иска пари.На 01,07 са и приведени 150 лв.плюс лекарства за детето още 100лв.плюс още каквито неща ще излезнат до края на месеца.Приятеля ми незнае че е званяла,аз знам ,защото майка му ми се обади да пита дали съм привела издръжката.Снощи в 21.30,камиона блокира на една магистрлала във Франция.Преди един месец правихме основен ремонт.От сервиза ми казват,да закараме камиона да видят какво му е, безплатно,само че сервиза е в Испания,а камиона във Франция.Само пътната помощ е 2000 евро и ще трябва да го ремонират там.
 Просто се чудя,защо винаги когато и се откаже нещо,или и се каже нещо което не и харесва,при нас има проблем.Само да уточня,че с майката на приятеля ми,му спестяваме много от нещата за нея.Той не знае за това което намерих в играчката и не   вярва в магии
 А за детето,тя на мен не ми дава да го виждам.Приятеля ми го е виждал 2 пъти за две години и то в нейно присъствие.Но това са неща,които нямат връзка тук.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #26 -: 26 Юли 2015 08:34:56, Неделя »
pavlina_hristova, извинявай, че чак сега видях отговора ти, но имам здравословни проблеми и съм станала разсеяна. Тая мацка явно е манипулатор от класа. Имам опит с такива понеже бившето гадже на братовчед ми се държи по същият начин. Това са хора които излъчват толкова силна енергия, че атаките им са поразяващи. Последният път когато леля и братовчед ми отказаха освен издръжката и още пари за екип и летни дрехи на племенника ми да пратят и пари за ремонт бившата ми снаха така ги атакува, че леля ми направи инфаркт. Накрая ми писна от атаките и и се наложи да и звънна. Заплаших, че ако не спре ще накарам братовчед ми и леля ми да я съдят до дупка за правото да виждат и да вземат детето (тя също не ги допуска до него без да е там и то рядко и само ако има зор за пари). Казах и също, че тя може и да прави разни атаки, но аз съм по-силна от нея и докопам ли детето ще го отчуждя от нея. Това последното не бих го направила защото добра или зла тя му е майка, но тя няма от къде да го знае. wink Та след този разговор атаките и безумните искания спряха. Пробвай този начин - при мен подейства. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Exodus

Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #27 -: 26 Октомври 2015 11:32:54, Понеделник »
Проблема най-вероятно от безпаричието. Защо всички скачат веднага на магиите, когато нещо не е наред? Мислете логично хора ако всяко дребно нещастие е причинено от магия това означава, че всеки прави на всички по няколко магии. Ако нямаш прекъснат цикъл, петна по кожата, изсветляли очи или нещо от този сорт значи нямаш магия, а просто имаш проблемно семейство. Седнете и си поговорете за 20 мин.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #28 -: 26 Октомври 2015 11:51:20, Понеделник »
И аз като имам петна по кожата, като си нямам цикъл и като ми потъмняха (не изсветляха) очите, магия ли имам?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен posleden

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2695
  • Total likes: 115
  • Karma: +85/-0
    • Профил
Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #29 -: 26 Октомври 2015 13:46:21, Понеделник »
smile
Не нося броня.
Не всеки, който скита, е изгубен.
Не съм магьосник - тук съм само за цвят.