Автор Тема: Имам ли направена магия, част н-та  (Прочетена 46501 пъти)

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #135 -: 5 Октомври 2022 22:51:08, Сряда »
Нямам какво да допълня към Цеци и Солар, те изказаха всичко много ясно. Само мога да пожелая успех и на двете ви и да ви кажа,че не сте сами! Много жени минават през тази трудност... Ще се справите. Вие сте по-силни от някакви компелскирани манипулатори, които се мислят за "Мъже" с главно М
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Martich

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #136 -: 18 Юни 2023 00:35:14, Неделя »
Здравейте, Магове, Ясновидци, Оракли, здравейте на всички,

  Изключително ми е приятно да съм в такава среда и да черпя знания от вещи хорица. Изникват ми дузина въпроси и не знам от къде да започна и все като се каня да напиша нещо и си отговарям сам (не знам защо но от името някой друг, явно ми хлопа дъската) и не питам нищо... Да, звучи смотано.
  От това което чета по темата разбрах, че няма как да ти  се направи магия, ако ти самия не си внушиш това. Но все пак има ли начин, пълен аматьор да разбере дали има направена магия на него или на някой друг. Или трябва да имаш такава дарба. Искам да се науча, за да мога да помагам и аз. Искам да мога да изпитвам това чувство, че съм помогнал на някой чрез моята дарба която все още търся за да усъвършенствам.
  Имам интуиция но не винаги я разпознавам. Може ли някой да ми каже каква точно е тя. Имам интуиция която не мога да разбера коя по точно е, защото всеки път е различна. Казва ли са ми да не стъпвам върху шахти по улицата и върху пукнатини и върху корени на дървета, защото ми е направена магия. И ми го каза една баба по телефона която не ми иска пари. Питах я дали имам някаква дарба, а тя ми отговори, че не защото съм твърде добър като човек и имам много женска енергия, но все пак ми каза че има нещо си там и забравих какво точно ми каза  :( . Случвало ми се е просто да чуя част от дадена реч дали ще от радиото, телевизора или странични хора, и някак си знам че тази определена час от изказа се отнася за мен и е всъщност отговор на някои мои въпрос... Пак не мога да обясня точно какво имам в предвид. Веднъж пак дака си вървях с приятели на един панаир в планината не помня тематиката и не помня планината, но помня тези 3 бабички в далечината. Бяха далеко но ги чух - ,,Ей го дей и слухаря" или нещо подобно беше, но тогава си го обясних като човек който използва интуицията чрез слуха. А имам шум в ушите от към 10 години. Ходих по доктори и т.н. но ефект няма. Както и да е, свикнах му. Въпроса ми е, може ли някой да ми подскаже, дали имам заченки на някаква дарба, или е просто някакво мое внушение, че имам такава, за да знам на къде да се насоча по-точно. Или ще ме оставите с израза. ,,Сам трябва да я откриеш", макар че в момента точно тава се опитвам.


Благодаря предварително!


Поздрави,
Лека вечер и всичко най-добро!
Ако мразиш някого, значи вече си победен от него.
                                                                     - Конфуций

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #137 -: 18 Юни 2023 01:07:20, Неделя »
Питах я дали имам някаква дарба, а тя ми отговори, че не защото съм твърде добър като човек
Това изречение има смисъл точно колкото: "Днес не мога да облека червена блуза, защото е събота и е юни месец."
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Martich

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #138 -: 18 Юни 2023 01:25:49, Неделя »
Здравей, Lira777,
Да, там мисля, че обърках и смисъла от два различни случая на един и същ въпрос. Благодаря, че ме подсе да го подчертая.
Ако мразиш някого, значи вече си победен от него.
                                                                     - Конфуций

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #139 -: 18 Юни 2023 01:28:54, Неделя »
Относно интуицията - всички я имаме. Ясновидството започва там, където човек започне да я разпознава, разбира и насочва в желана от него посока ;;)
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Martich

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #140 -: 18 Юни 2023 01:50:34, Неделя »
Разпознавам? При мен са все още са само наченки като: довършване на изречение, дали ще вали или не. Но не и всеки път и когато не позная се разочаровам и си втълпявам че само налучквам, а не искам да налучквам. Или май не когато си искаме ние. Не искам да чета книги, защото навсякъде пише различни неща :( и става една обърквания. Затова се надявах да намеря отговори от практикуващи... Но уви пак излизат само въпроси не отговори.
Ако мразиш някого, значи вече си победен от него.
                                                                     - Конфуций

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #141 -: 18 Юни 2023 01:53:44, Неделя »
В откритата секция няма да получиш много изчерпателни отговори, затова моят съвет е да дадеш заявка за практикумите. Там има повече полезна информация, която може да те насочи и да ти помогне да разгърнеш потенциала си в по-голяма степен.
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Martich

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #142 -: 18 Юни 2023 01:57:50, Неделя »
Благодаря, Libra777!
 Лека вечер от мен и сладки сънища :)
Ако мразиш някого, значи вече си победен от него.
                                                                     - Конфуций

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #143 -: 4 Юли 2023 22:19:12, Вторник »
Здравей... Що за име си избрал? Излиза ми "мъртъв" на полски?!? Ама щом те влече нека си мъртъв. Аз ще те наричам Морт, че ми е по-лесно и нещо не ме влече да пиша на латиница.
Магията е като всяка друга наука. Сядаш и учиш. Ама учиш упорито, защото тук няма изпити и с преписване не става. Ако я научиш ще я ползваш, ако не я научиш няма да я можеш.Предлагам ти като начало да попрочетеш какво има в открита зона, после да си направиш дневник в секция Хаос магия и да почнеш от там. Като понапреднеш малко ще получиш достъп и до скритите секции.
Иначе вярно има хора с вродена дарба, но ако не си дадат зор да я развият тя си умира.
Мен лично ме влечеше гадаенето като млада, но като влязох в тоя форум установих, че силата ми е в баенето и наричането. Не че не се справям и с другите аспекти на магията, но...Та почни от Хаос магията и с времето ще разбереш къде си най-добър.Успех!

"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #144 -: 11 Юли 2023 09:24:48, Вторник »
Мартич- от Мартин...
За другото- така си е...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен valera27

Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #145 -: 20 Юли 2023 14:07:09, Четвъртък »
Здравейте, искам и аз да попитам дали аз или родителите ми имаме направена магия. Доста дълъг пост ще стане ако започна да изброявам събитията, които ме навеждат на тази мисъл, но моля за помощ и ако има такава какво мога да направя, за да се развали. Предварително Ви Благодаря!

Неактивен Solomon

  • бял маг на черни райета
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1695
  • Total likes: 202
  • Karma: +94/-2
    • Профил
Re: Имам ли направена магия, част н-та
« Отговор #146 -: 22 Юли 2023 18:22:08, Събота »
Здравейте, искам и аз да попитам дали аз или родителите ми имаме направена магия. Доста дълъг пост ще стане ако започна да изброявам събитията, които ме навеждат на тази мисъл, но моля за помощ и ако има такава какво мога да направя, за да се развали. Предварително Ви Благодаря!
Можеш накратко да обясниш какво е това, което те кара да мислиш, че имаш направена магия, ако не ти се пише много дълъг пост.


Такива случаи са наистина редки, така че няма защо да се притесняваш, най-вероятно нямаш нищо направено.
Магията е само наука, която все още не разбираме...