Отворена дискусия > ТЪРСЯ ПОМОЩ

Имам ли направена магия, част н-та

(1/30) > >>

chimera:
Хората, които имат съмнения, че им е направена магия, могат да попитат за проблема си по тая тема.

Йорданова:
Здравейте!
 Незнам как да опиша но имам непрекъснати дразги със съпругами и децата . Това са всекидневни караници вече не издържам

 Added (19.Ное.2014, 11:49 AM)
 ---------------------------------------------
 Имам ли направена магия

 Added (19.Ное.2014, 11:50 AM)
 ---------------------------------------------
 Какво се случва, съпруга ми има ли друга

 Added (19.Ное.2014, 11:52 AM)
 ---------------------------------------------
 Здравейте още веднъж Искам да се извиня ако ви притеснявам отново но имам огромни проблеми в семейстото непрекъснато се караме със съпруга ми а също така и с децата. Имаме ли направена магия. Съпруа ми има ли си друга.

listentothewild:
Здравей..
 Нямаш направена магия! Караници и дразги има във всяко семейство. Вместо да мислиш за въздействието на магията, която мислиш, че имаш (а всъщност нямаш), най-добре седни и поговори със съпруга си и разбери какво го притеснява. Същото и направи с децата си. Направи крачката да им кажеш, че ги обичаш, прегърни ги... Не зная на колко години са, но децата винаги си казват всичко.
 Друго, което ти предлагам е, когато се събуждаш сутрин да си казваш, че днес ще е един страхотен, приказен дори ден. Припомняй си колко обичаш живота и защо... 
 Всеки минава през такива периоди, така че не се тревожи. Нямаш направена магия!

Йорданова:
Мисля си че, съпруга ми си има друга и това ме притеснява страшно и почти съм убедена в това. Непрекъснато е в мислите ми. Аз съм на 48 год.
 Децата ми са големи на 28 год. и на 24 год. но непрекъснато сме в спор със всички помежду ни.

listentothewild:
Скъпа Йорданова, 
 за толкова години брак (предполагам, че са доста) със сигурност сте преминавали през много трудности, но сте продължавали напред. Сама знаеш, че единствения начин да узнаеш какво се случва е разговорът. Защо търсиш магия там, където има просто проблем?
 Колкото повече вярваш, че съпруга ти има направена магия, толкова по-трудно ще намерите решението. Същото е с любовницата. Ние хората просто привличаме това, което искаме. 
 Спри да мислиш за всички лоши неща! Дай спокойствие на себе си - топъл душ, аромати, шопинг - всичко, което те прави щастлива. Прибери се усмихната у дома, разведри обстановката. Няма нищо по-хубаво от това да подариш една чудесна вечер на семейството си. (и ако не съпругът ти, то децата ти със сигурност го заслужават).

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия