Автор Тема: Магьосническа битка  (Прочетена 10195 пъти)

Неактивен Coraline

Магьосническа битка
« -: 21 Февруари 2010 13:31:36, Неделя »
или 15 причини, поради които някой може да си помисли, че го атакуват:

1.   Параноичен сте.
 2.   Болен сте. Консултирайте се с лекар или лечител.
 3.   Четете неподходящи книги.
 4.   Неразумно сте използвали психотропни вещества и границите на егото ви са размити. Спрете да вземате хапчета и опитайте да повишите критериите си за осъзнатост.
 5.   Навлязли сте твърде дълбоко в някоя от бяло-магическите парадигми. Вярвате че мисията ви е да спасите вселената и сте станали ужасно подозрителни към всякаква чужда на вас магия. Добре ще е да поговорите с някой извън вашата парадигма.
 6.   Луд сте.
 7.   Занимавали сте се прекалено интензивно с магия и в резултат страдате от така нареченото „гностическо изчепрване”. Спете, яжте, правете гимнастика, подредете дома си и поразредете заниманията с магия за няколко дни или седмици.
 8.   За пръв път започвате да възприемате света от магическа гледна точка и синхроничностите плашещо зачестяват. Лечението е същото както в т.7
 9.   Живеете в прокълната къща. Извикайте екзорсист, прогонете или пък се изнесете. Или пък и трите заедно.
 10.   Разтревожен сте или сте гузен за нещо и потискате притеснението си. Говорете с приятел или с човека, на който смятате че сте навредили.
 11.   В контакт сте със зловредното излъчване на притежаван от вас предмет. Потърсете съвет от магьосник.
 12.   Егото ви се наслаждава на вниманието. „След като ме атакуват, значи съм важен.”
 13.   Влязъл сте в контакт с истински магически сили, които нямат персонално нищо срещу вас, но ви идват в повече и на този етап не можете да ги овладеете. Посъветвайте се с приятел магьосник.
 14.   Преминавате през голяма трансформация. Неосъзнатите ви стремежи са пробили границите на егото и елементи, които преди сте разпознавали като чужди, проникват в ежедневното осъзнаване. Лекарство: признайте пред себе си какво се случва. Ако това не помогне, не бъдете прекалено горди да не потърсите помощ, за предпочитане от приятел.
 15.   Наистина сте жертва на магическа атака.

Black is traditional.

Неактивен denislav

Магьосническа битка
« Отговор #1 -: 2 Юни 2010 23:42:19, Сряда »
номер 6 най-много ми хареса biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Неактивен Space

Магьосническа битка
« Отговор #2 -: 16 Юни 2010 13:45:23, Сряда »
Най-често срещаната причина обаче си остава номер 12

Неактивен heress

Магьосническа битка
« Отговор #3 -: 17 Юни 2010 09:17:35, Четвъртък »
Защо и от 1 до 6 си се срещат редовно... tongue biggrin
show me the power of darkness(:(((:<-

Неактивен Space

Магьосническа битка
« Отговор #4 -: 18 Юни 2010 14:31:43, Петък »
Не отричам другите причини, просто номер 12 бие всички рекорди по лични наблюдения.

  • Гост
Магьосническа битка
« Отговор #5 -: 28 Март 2011 09:24:12, Понеделник »
Nali samo 4e nai gotinata pri4eina e wacko ste
 No puk 12 e edna ot nai 4esto sreshtanite

Неактивен coolest

Магьосническа битка
« Отговор #6 -: 28 Март 2011 14:30:05, Понеделник »
Според мен най-вероятната причина за това е : "3. Четете неподходящи книги."
Магията е като виното и ако не сте свикнали с него, ще ви опияни.

Неактивен tattul

Магьосническа битка
« Отговор #7 -: 8 Април 2011 22:35:29, Петък »
Ми...вариант 7 - личен опит....направо си като изсмукан.
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен rumen9299

Магьосническа битка
« Отговор #8 -: 10 Май 2011 10:47:58, Вторник »
12 -ako ne e istina -pone e nai-priqtna.
tova koeto ne me ubiva me pravi po- silen

Неактивен Nyarlathotep

Магьосническа битка
« Отговор #9 -: 10 Май 2011 13:59:15, Вторник »
Мен никога не ме нападат... май съм прекалено луд...
 Номер 16 Прекалено сте арогантен, и не вярвате, че съществува някой който има достатъчно сила да ви одраска... или просто не ви пука...
Аз съм вечната опозиция..  
 като кажеш бяло...  
 аз казвам черно...
 И най-лошото е...  
 Че аз съм този който винаги е прав

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Магьосническа битка
« Отговор #10 -: 10 Май 2011 17:58:31, Вторник »
Quote (Nyarlathotep)
Номер 16 Прекалено сте арогантен, и не вярвате, че съществува някой който има достатъчно сила да ви одраска... или просто не ви пука...

И аз съм по същата логика. biggrin Само че държа и на условието лицето което се навие да ми прави черна магия и да го обяви публично, че иначе не е интересно. cool

Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

  • Гост
Магьосническа битка
« Отговор #11 -: 4 Септември 2011 20:09:55, Неделя »
За мен много добра възможност е 2 и 4. Особено 4. В наши дни всеки има достъп до ВСИЧКО и може да си причини ВСИЧКО.

Неактивен Zapko_

Магьосническа битка
« Отговор #12 -: 4 Ноември 2011 00:21:17, Петък »
Според мен всеки един от изброените номера има определен принос.
 Но на първо място бих поставил: Номер 8 " За пръв път започвате да възприемате света от магическа гледна точка и синхронностите плашещо зачестяват."
 Независимо от причините или обстоятелствата, човек който няма елементарно познание в окултизма или просто гледа сатирично в областта на магията, никога не би подложил на внимание останалите.
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса!!!

Неактивен bor1ana

Магьосническа битка
« Отговор #13 -: 10 Септември 2012 23:40:26, Понеделник »
като цяло всичките причини са много вярни но както казаха другите 12 е една от главните