Автор Тема: Вещерство- история и митология  (Прочетена 20298 пъти)

Неактивен golqmcirk

Вещерство- история и митология
« Отговор #15 -: 26 Ноември 2015 04:43:47, Четвъртък »
Ne znaq kakvo da napraviq vinaigrette sam bil ubeden che ima neshto koeto me tlaska energiq privlichat me opredelen tip hora popadnah na mqsto koeto me nakara da zadalbaq neshtata posledvalite subitiq me nakaraha da zadalbaq neshtata I vsi4ko vse poveche se izqsnqvashe I sashtevremenno oplitashe obarkan sam I ne znaq kak da reagiram znaq che ima prichina da mi se suluchva vs tova I ako otkriq parvoistochnika smqtam che 6te se sluchi nqdqvam se da ne zabravqm che malchanieto e zlato

Неактивен golqmcirk

Вещерство- история и митология
« Отговор #16 -: 26 Ноември 2015 05:03:21, Четвъртък »
Винаги съм чуствал една идея по различен един по специален интерес сам хора с доста обаятелно присъствие .Общо взето попаднах на място което иска да опражни влияние и се наложи да се по интересувам реакцията бе незабавна видях доста но ситуацията е ...личната насока е трудна просто така го усещам .....P.S. .....Малчанието е злато....

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Вещерство- история и митология
« Отговор #17 -: 26 Ноември 2015 08:08:57, Четвъртък »
golqmcirk, два поста и от двата нищо не разбрах... Би ли обяснил търсиш нещо, питаш нещо или просто пишеш от скука?! Ама като на блондинка ми обясни, че рано сутрин май не схващам. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Вещерство- история и митология
« Отговор #18 -: 26 Ноември 2015 08:10:38, Четвъртък »
golqmcirk, и пиши на кирилица- като ще ни забавляваш с големи циркове, поне да ти се чете...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен nelrn

Вещерство- история и митология
« Отговор #19 -: 26 Ноември 2015 20:50:39, Четвъртък »
golqmcirk, разни места оказват влияние. трябва да се внимава. мълчанието е една от четирите заповеди на мага.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Вещерство- история и митология
« Отговор #20 -: 26 Ноември 2015 20:52:07, Четвъртък »
nelrn, кои места и какво влияние оказват?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен nelrn

Вещерство- история и митология
« Отговор #21 -: 26 Ноември 2015 20:58:59, Четвъртък »
древните места. също и местата в много енергия.могат да се случват различни събитя като те влияят.