Автор Тема: wladii  (Прочетена 4712 пъти)

Неактивен wladii

wladii
« -: 22 Ноември 2013 22:34:08, Петък »
Здравейте. Искам да разбера дали имам магия, тъй като си мисля, че ми е направена. Не ми върви в любовта, като си хвана приятелка и точно след една седмица ми омръзва, а в последно време даже не мога вече да си хвана и такава, дето да ми трепне сърцето като я видя.

 Забележка: Във форума на сайта пишем на кирилица и по възможност - грамотно.

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
wladii
« Отговор #1 -: 23 Ноември 2013 09:18:01, Събота »
Защо всичко трябва да се оправдае с магия? Не е никак лесно да намериш човека до себе си. А когато това стане, тогава има пълнота. Повечето жени по пътя ти ще бъдат неподходящи за теб, не защото имаш магия, а защото хората сме различни. Понякога си пасваме, а друг път сме така несъвместими. smile
 Освен това ми се струва, че си доста млад, което значи, че не е нужно да бързаш, а да знаеш какво търсиш, коя търсиш, каква трябва да е. smile
 Успех ти желая. smile
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен Jokera

wladii
« Отговор #2 -: 24 Ноември 2013 23:33:20, Неделя »
Здравей! 
 На часта от въпроса..."Искам да разбера дали имам магия?"
 Ако аз трябва да отговоря на тази част от въпроса, ще кажа не, нямаш...
 " тъй като си мисля, че ми е направена..."
 Тук можем да зададем въпросите;
 От кого е направена?
 Защо е направена?
  
 Не ми върви в любовта, като си хвана приятелка и точно след една седмица ми омръзва, а в последно време даже не мога вече да си хвана и такава, дето да ми трепне сърцето като я видя.

 ...като си хвана приятелка ...?
 ...не ми върви в любовта...?
 ... ми омръзва...?
 .... да ми трепне сърцето ...?
 Само консумация... Няма пространство(място) за приятелката.
Магията не е нещо което правиш, магията е нещо, което си ти.

Неактивен beautiful_vd

wladii
« Отговор #3 -: 7 Април 2014 11:48:22, Понеделник »
опитай се да си промениш мисленето и нагласата , защото докато продължаваш подсъзнателно да си мислиш само отрицателни неща че всяка ще ти омръзва ,  със всяка няма да се получава  -  по този начин ти самия несъзнателно предизвикваш и правиш нещата да се случват така

Неактивен Nikolay01

wladii
« Отговор #4 -: 7 Август 2014 15:34:25, Четвъртък »
Грозен си ,съдбата те предизвиква да сваляш мацки на "hard core" biggrin базик де.