Автор Тема: Спешна нужда от помощ  (Прочетена 12891 пъти)

Неактивен lenore99

Спешна нужда от помощ
« -: 25 Юли 2014 18:24:08, Петък »
Здравейте.Имам нужда от съвет и насока , защото вече съм отчаяна.Да започнем от начало.. Съседката ни прави магии на всички ,които са в квартала.Още преди дъщеря ми да се роди , намерихме в двора на къщата до вратата заровен буркан със яйце , увито във конец и листче вътре на което едвам се разчете - раздяла.Съпруга ми просто не можеше да търпи присъствието ми без основателна причина и то изведнъж.Казваше ,че ме вижда едва ли не като дявол. Бяхме при много врачки,магове , ходжи и какво ли не за да ни я развалят и я развали една жена на която няма да споменавам името. След време се роди дъщеря ни беше на 2 годинки играеше си пред къщата и тази жена я викна ,но аз бързо я привиках при мен.Оказа се ,че и е вързала конец на златната обица.Майка ми като видя това много се ядоса и отиде да се разправя с нея  и и каза как не я е срам да прави магии на детето и и каза че е магьосница ,а тя и отвърна ,че ще изтрепе целия ни род и ще видим щом е такава . Тогава детето го боля глава сумати време постоянно ревеше нито лекарства нито нищо не помагаше.Оказа се с епилепсия , която не откриваха каква точно е и никакви данни не ни даваха в продължение на години.А майка ми я болеше корем и след няколко дена пертонит отвориха я във болницата казаха и ,че такова нещо не са виждали до сега и няма причина за него седя месец и половина с отворен корем само и попиваха течността и я шиеха и всичко уж беше добре и после пак същото и почина.. След това със съпруга ми се разведохме ,а после с баща ми разровихме мястото до вратата и намерихме заровена умряла жаба отново увита с конец .Той я пипна с ръка и веднага му стана лошо , докато извикам сестра ми беше легнал на леглото и пияна му излизаше от устата.Тя му прочете Кирпияновите молитви , той повърна и се оправи.Не знам родово проклятие ли е или магия за болест ,но тогава аз влезнах в болница отново с пертонит , сестра ми ходеше по гадатели , магове и ходжи отново да разваля магията и едвам ме спасиха. Това беше последния случай тогава.До преди 2 месеца всичко беше наред.Сега отново съм в такова положение и вече губя надежда.. От 2 месеца ме боли корема , бях по лекари , правиха ми скенер , взеха ми биопсия , направих си 2 пъти Ямере и нищо.Всеки ми казва изследванията са ти добри няма причина да те боли,а аз умирам от болки.Което ме навява на мисълта ,че е магия отново. И се оказах права , разкопахме пак на същото място двора и какво намерих.. Кости от животни , бурканче вътре с кръв предполагам увито с корда , два шипа за плетене и бебешки биберон отново увит в конец със листче до него ,което не се разчита. Кокалите са малки и имаше и един голям като джолан. Имаше семки и козина от животно в плат изрязан на триъгълник червен на цвят , нещата ги изхвърлихме в река по течението ,но не се оправям.Никой не може да ми помогне и не казва какво ми е и не го откриват лекарите , а аз гасна бавно.Моля за помощ. Не ми действат никакви лекарства и болкоуспокояващи и вече съм изгубила надежда.. Търпя тази болка вече два месеца и не знам дали ще мога повече , държа се само заради дъщеря ми.. Моля за съвет и помощ..

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Спешна нужда от помощ
« Отговор #1 -: 25 Юли 2014 19:43:12, Петък »
lenore99, най-напред съболезнование за всички лоши неща, които са се случили, а след това да Ви кажа, че тази жена не е нищо повече от обикновена шарлатанка с психични отклонения... Магията не е нищо от това, което Вие описвате. Няма сила на света, която може да Ви докара болест чрез външно влияние, използвайки жаба с увит конец около нея или нечии животински кости. Самите кости не са вълшебни, а хората, до припадък да повтарят мантри и утвърждения, няма да повлияят на Вас физически, за да Ви докарат до припадък или нещо от сорта, не и докато Вие САМИ не се докарате до там, позволявайки на съзнанието Ви да повярва, че друг, посредством предмети, може да Ви разболее.
 Магията е сложна за разбиране, натоварена често със суеверия или със свръхвъзможности, все неща, които или не са верни, или са до толкова изкривени, че понаприличват на епиозд от Хари Потър... Самата аз имах доста нерационални схващания за магията, докато не попаднах тук и не се запознах по-отблизо с нещата. Някои от тях са съвсем рационални и винаги са били - например физичните закони, които не могат да бъдат повлияни по никакъв начин. Други са много по-сложни за разбиране... Как да Ви кажа - примерно ...циганите, които гледат на ръка, толкова добре са се научили да разпонзват сигналите от хората - позата на тялото, която говори за проблем, опипването на почвата за налучкването, общовалидните за всички притеснения и т.н. Това е едно на ръка.. по подобен механизъм имат влияние и всички останали неща. Вие, вярвайки, че можете да бъдете омагьосани, с лекота ще си самопредизвикате подобни състояния. За да ме разберете правилно, отворете и четет примерно за хистеричните припадъци. Те чудесно илюстрират способностите на психиката да влияе над физиката... т.е. нашите собствени нагласи ни водят до изживяване на подобни свръхестествени състояния..

 За хистерията и нейната почва...

 Съветвам ви да прочетете и това - ти и близките ти - и добре да помислите над написаното:

 http://online-psychotherapy.info/articles/core-beliefs.htm

 Самовнушението изключително силно въздейства, особено негативните мисли, комбинирани със страхове и емоции. Тогава се получава особен синхрон и човек несъзнателно насочва себе си и поведението си така, че се стига до там - сбъдване на всички лоши очаквания. Понякога и случайностите могат да се навръзват. В случая с епилепсията..
 Помислете за момент - тази жена има влияние над вас, защото вие всички вярвате убедено, че тя прави магии и ви довежда до тук, а магия така не се прави..
 Това е от мен. Много хора отказват да повярват, че този начин на магии не е възможен и съвсем суеверно вярват, че конците или другите предмети са причина за техните неволи. Обяснение има, но то не е свръхестествено...

 Ще ви напиша нещо, дано правилно да ме разберете и да ми повярвате, макар че зная, че ще Ви е трудно. Ако тази жена владееше такива способности - да разболява хората, да променя съдбите им, да влияе на другите въобще, мислите ли, че нямаше да се е снабдила с бентли, няколко милиарда на банкова сметка, коли въобще... Давате ли си сметка, че служби от цял свят щяха да я търсят, защото тя щеше да има силата да премахва опоненти - неудобни презоденти, министри, да влияе на събитията - примерно избори и т.н., защото Вашият живот и вашите съдби са изключително сложна верига от събития, в които Вие имате способността и САМО ВИЕ, да изменяте със силата на дадената Ви свободна воля и вземайки всекидневно купища решения... Много малко хора си дават сметка, че магията, ако има подобни способности, то нямаше да има ни една бедна жена, ни един нещастен и болен маг....
 В конкретния случай Вашето суеверие подхранва злобата и лошотията на онази жена, тя може би си вярва, че е велика магьосница, а всъщност е обикновена изперкала лелка... Приемете нещата такива, каквито са - лоши неща се случват...
 Успех и ... гледайте по-реалистично на нещата.
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен lenore99

Спешна нужда от помощ
« Отговор #2 -: 25 Юли 2014 20:54:07, Петък »
Права сте.Аз по принцип съм човек ,който вярва само и единствено в силата на ума и във себе си. Но както се вика не питайте старило ,а патило.. Цял живот си патя от такива неща.. Не е само до това какво привличаме и т.н ,защото дори медицината не може да ми помогне ,нито пък на майка ми можеше.Разбирате ли ,че дори не зачита болестта на самите изследвания , а е очевидно къде е проблема и какво е и те отричат и отричат. А е казано,че когато има магия за болест , дори и медицината е безсилна и дори и апаратурата не може да хване какво ви е.. На сестра ми съпруга и кара тир и му падна дърво и върху главата , имаше кръвоизлив лекарите бяха казали ,че няма да се спаси и направо ,че ще умре и да подготвяме пари за погребение , отидох при тази жена , която ми разваля по принцип магиите и ни даде червен конец с чесън и зрънце от черен пипер да го сложим под възглавницата му ,без той да знае.И се оправи , пак едвам го спасихме и всички изследвания бяха добри.Днеска бях при нея и ми каза ,че аурата ми била разбита и ,че отвън изглеждам добре ,а от вътре не съм и съм гнила , позна ми че с мъжа ми сме разделени , а аз не за първи път ходя при нея , последно бях  преди да се разделим.Описа жената ,която ни раздели , любовницата му и описа всичко.. Всичко позна , не е циганка ,а е баба , която не чува дори и само чете по устните и говори, мъжа и не дава да гледа ,но ми гледа в един парк.Направи ми защита и ми нарисува нещо и ми даде да го нося в себе си и ми каза едно друго също, няма да споменавам име ,за да не е реклама. Плясна с ръце и връбчетата от парка дойдоха при нея все едно ги извика по този начин и ми възстанови чакрата и се надявам да се оправя и каза да си внушавам,че съм добре и че нямам магия.. И че тези неща може да са в къщата от преди .. Позна всичко и на приятелката с която отидох , до детайл и дарбата си е получила след като е щяла да умре дори е унемяла ,но след това е проговорила и е много силно вярваща и има много голяма енергия.. Надявам се ,всичко да е наред.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Спешна нужда от помощ
« Отговор #3 -: 25 Юли 2014 21:50:32, Петък »
lenore99, Лилит много точно и подробно ти е описала тази луда жена и псевдомагията и. А и самата баба при която си ходила ти  е казала да си внушаваш, че нямаш магия. Вярвам, че тази стара жена е добра гадателка и ти е познала всичко, но и тя разбира, че реална магия няма и затова ти е казала да мислиш, че нямаш такава.
 А колкото до медицината и диагнозите... Цяла зима ревах от болки в корема и не можеха да установят от какво е. В началото на юни влязох в болница за отстраняване на миома. Нещо от което определено не боли корем - все пак си я имам вече 14г. И отваряйки ме... Лекарите видели от къде идват болките. Миомата некротирала, червата срастнали... Даже се чудеха как съм живяла с токсините които отделя некротиралата тъкан... Та... Мисълта ми е, че лекарите колкото и да са добри не винаги успяват да видят всичко. А ти освен на вътрешни болести отиди и на гинеколог, може пък оъ някакво възпаление да те боли.
 Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен lenore99

Спешна нужда от помощ
« Отговор #4 -: 25 Юли 2014 22:42:49, Петък »
Извадени са ми яйчниците и бях на гинеколог не е от това.. Съмняваха се за тазова туберколоза и това не е , всичко отписаха , всичко ми било наред ,а мен продължава да ме боли.. Това настрана , сега ми звънна тази жена и каза ,че одеве не е искала да ми казва на място и ми казва сега и каза ,че имаме родово проклятие.Било от страна на мъжа ми ,а реално майка му и баща му са починали в страшни мъки и сами и от преди това тяхните майка и баща и сега дъщеря ми е единственото му дете и ми каза,че на нея щяло да и повлияе най-много и ,че щяла да си изпати най-много и че се води до 9-то коляно ,а тя била краят на това .. Било направено от роднина ,каза ми и име дори.. Който не помня пра пра дядото ли се води ,че е .. Нарисува неща за късмет , здраве и т.н и каза ,че това щяло да помогне и трябва да се носи цял живот ,но ще видим.. Леко ме уплаши този факт с родовото проклятие ,защото и с мъжа ми си бяхме говорили за такава вероятност и той беше казал ,че има такова нещо заради този дядо ,който бил скаран с целия род и имал дарба и сили..  Иначе благодаря за съветите и дано всичко се оправи.. Било необратимо,защото вече се било изчакало твърде много..

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Спешна нужда от помощ
« Отговор #5 -: 25 Юли 2014 23:03:31, Петък »
Според мен такова нещо като родово проклятие няма. По-скоро е родово самовнушение. А човек внуши ли си нещо лошо може много да си навреди. Но ако този амулет който ти е дала тази жена те успокоява - носи го.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Nikolay01

Спешна нужда от помощ
« Отговор #6 -: 7 Август 2014 14:04:09, Четвъртък »
Добре де ,защо не прекратиш всякакав контакт с тази шарлатанка дето уж ти прави магий т.н ,то на нея  и прави кеф да те гледа как страдаш.Най-добре прекрати всякав контакт с подобни хора които те натоварват,опитай се да се забавляш да преживаш положителни емоции и да си мислиш позитивно.На никой не му пука как живееш или как си живяла,всичко зависи от тебе. smile

Неактивен hembg

Спешна нужда от помощ
« Отговор #7 -: 13 Септември 2014 04:55:07, Събота »
Някъде четох  че  приемането на 100 милилитра дневно сребърна вода помага при магии с яйца ,жаби и други подобни smile

Неактивен Jokera

Спешна нужда от помощ
« Отговор #8 -: 13 Септември 2014 05:46:42, Събота »
Здравей Lenore99 !
 Ако не те затруднявам да ми опишеш малко по-подробно случката с врабчетат в парка. Благодаря ти предварително!
Магията не е нещо което правиш, магията е нещо, което си ти.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Спешна нужда от помощ
« Отговор #9 -: 13 Септември 2014 06:03:33, Събота »
hembg, на мен много ми помага 50мл. ракия, голяма салата и всичко това поръсено със здрав разум.
 Няма предметна магия. За сметка на това има суеверни хора. И е много лесно ако имаш зъб на някой с по-лабилна психика да му подхвърлиш пред вратата едно яйце и да го вкараш в луд филм с магии. Защото ако си повярва този човек ще свързва всичко лошо (дори обикновено спъване) с някаква черна магия.
 А това със жабите е живо извращение...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен hembg

Спешна нужда от помощ
« Отговор #10 -: 15 Септември 2014 01:37:22, Понеделник »
Цеци, ракията е стар българки лек за много болести, но тези 50 мл  стигат само да си намажа усетената smile
 За българина алкохола замества психолога. Няма по добра групова терапия от отиването а хижа или планина.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Спешна нужда от помощ
« Отговор #11 -: 15 Септември 2014 08:02:24, Понеделник »
Quote hembg ()
За българина алкохола замества психолога.
Мъжете пият, жените се събират уж на кафе, но и в двата случая идеята е точно групова терапия. И това защото за българина "психолог" е мръсна дума. И много си патим от това разбиране. Защото тая "групова терапия" не само че не винаги помага, но и води често до вкарване в такива фентъзи филми, че... Не ти е работа.
 Искам да кажа, че бягайки от психолозите като от нещо страшно и опасно и търсейки съвет от приятели, често се сблъскваме със куп суеверия, а ние сме много суеверен народ и... Всеки втори като се сблъска с проблем решава, че има магия... Постоянно се сблъсквам с това.
 И да споделя... Понеже магията ми е в кръвта, когато реших да си намеря форум където да доразвия уменията си и да науча още се видях в чудо. Разгледах куп форуми и се начетох на куп глупости. Когато попаднах на този форум разглеждайки го разбрах, че двама от админите са психолози, което ще рече, че на първо място е здравият разум и... Това е моят форум.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Спешна нужда от помощ
« Отговор #12 -: 15 Септември 2014 08:53:51, Понеделник »
Quote cecivalchanova ()
на първо място е здравият разум


 Точно. А за българина не е страшно да ходи на психолог. Но е срамно smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Спешна нужда от помощ
« Отговор #13 -: 15 Септември 2014 09:36:17, Понеделник »
Права си, Делта. аз пък се кефя да поставям всичко около мен в шок като кажа, че при нужда ползвам услугите на психолог. wacko И знаеш ли какво наблюдавам? От една страна ме вземат за отявлено луда. но от друга... В очите на околните виждам завист и възхищение, че не ми пука, че имам силата да призная когато имам проблем и че от това не ставам по-слаба. wink
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен hembg

Спешна нужда от помощ
« Отговор #14 -: 17 Септември 2014 03:39:41, Сряда »
При жените е по лесно, но за мъжете да отидат на психолог.... Това освен че е срамно но и накърнява мъжката гордост.