Автор Тема: Имам ли направена магия? :(  (Прочетена 11366 пъти)

Неактивен victorrria

Имам ли направена магия? :(
« -: 8 Юни 2014 22:55:46, Неделя »
Здравейте! Открих ви, търсейки в Гугъл за всякакви начини да разбера дали имам направена магия.....
 Родителите на моя приятел (от вчера бивш) са против това той да има връзка с мен - аз съм българка, а той е от турски произход. Но това е отделен въпрос. Та както ми говореше едни хубави неща и наистина правеше всичко, за да е с мен и да сме щастливи, снощи както си легнахме, ей така ме попита "Спиш ли?" и стигнахме до раздяла. Защото изведнъж не знаел дали ще остане с мен, ако родителите му продължават да не ме искат. А предния ден говореше обратното и не само предния ден, а изобщо. Не живеем заедно, родителите му не ги познавам лично, нямам контакт с тях. Отделно с него сме говорили много по темата и се бяхме разбрали относно техните притеснения.
 И докато се тръшках и изпадах в нервни кризи от снощи до преди 2 часа не мислих много трезво естествено, но като се успокоих сега започнах да размишлявам... в петък вечерта пак спахме заедно и той цяла вечер не спа, беше му лошо и беше много жаден - нямаше причина. Снощи точно преди да се случи този "разговор-раздяла" аз бях по същия начин. Както всичко беше наред и бяхме стигнали до споразумение без караници и някакви такива неща, изведнъж се случи това. А те се чуват по принцип много рядко с техните, той не живее с тях, почти не се прибира при тях. Не съм наясно какви са симптомите и дали изобщо има физиологични такива, когато става дума за магия за раздяла, затова реших да се допитам до вас. Отделно пробвах някакъв начин с вода и олио в купички и трябваше да има само една размита капка олио от три, на мен ми се размиха две, което говори за евентуална магия. Не знам. Моля ви, надявам се да ми разясните повече... Благодаря предварително!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия? :(
« Отговор #1 -: 9 Юни 2014 04:55:48, Понеделник »
victorrria, на мен самата като ми предстои тежък разговор ми става лошо, когато предусещам нещо тревожно също. Това не са признаци на магия.
 А и не забравяй, че приятелят ти е от религия в която семейството е на първо място и майката се слуша безусловно. Аз имам доста приятели от турски произход и техните са ме приемали добре само защото са били сигурни, че със синът им ме свързва само приятелство, не и любов. Така, че по-вероятно е на приятелят ти родителите вече да са му нарочили булка и той за това да е скъсал с теб. И колкото и да те обича... Те така са  възпитани, такива са им убежденията и вярата, той накрая винаги ще прави това което семейството му нареди. И за това не е нужна магия. Достатъчно е да му кажат, че ще го лишат от наследство, че ще го отлъчат от родата и... Разбираш ме.
 А магия нямаш, нито за лошо, нито за хубаво.
 Съжалявам, че не ти казах нищо обнадеждаващо, но... Той живота не винаги е справедлив. Стискам палци, да се справиш с болката и да продължиш напред.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия? :(
« Отговор #2 -: 9 Юни 2014 08:42:18, Понеделник »
victorrria
Quote victorrria ()
Отделно пробвах някакъв начин с вода и олио в купички и трябваше да има само една размита капка олио от три, на мен ми се размиха две, което говори за евентуална магия.

 Така не се разбира дали имаш или не магия. Номерът с водата и олиото е  един от често ползваните от шарлатаните трикове. Зависи с каква химия са тъпкали водата (чешмяна или бутилирана) и олиото ще стои странно и различно, отколкото логиката диктува, че трябва да стои едно олио във вода, а ако отидеш на обигран шарлатанин и може включително олиото да се накара да увисне на сфера във водата и да ти обявят, че е магия (а всъщност не е магия, а определено съотношение вода-спирт, в което като се сипе олиото по определен начин и може да добие сферичен вид).

 Това е, което мога да допълня към написаното от cecivalchanova.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен griga

Имам ли направена магия? :(
« Отговор #3 -: 5 Юли 2014 20:36:17, Събота »
Здравейте, стана ми много интересно като четох из сайта. И естествено и аз имам история, но не ми се иска да навлизам в подробности. Интересува ме по скоро негативното мислене на опредлен човек, дали влияе върху мен и семейството ми? Става въпрос за жена, която видимо при всяка наша среща се старае да покаже омразата и завистта си към мен. До магия чак не мисля, че се е стигнало, но има неща, които ме притесняват с моето поведение конктетно от известно време. И другото е, че винаги ми се е налагало да постигам целите си с много труд и усилия, но сега съм вложила цялата си енергия и възможности в нещо и просто е нелепо, че не се получава. Изчаквам вече доста дълго време и мисля, че е редно да стане все пак. Да добавя, че вече две години отричам, че е възможно някой да се намесва в личния ми живот така, защото не вярвам, но вече реших да се замисля над това. Ще бъда благодарна на малко помощ!
 О, извинете може би не е трябвало тук да го напиша! По късно видях, че има и друга такава тема.

 Added (05.Юли.2014, 8:36 PM)
 ---------------------------------------------

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Имам ли направена магия? :(
« Отговор #4 -: 5 Юли 2014 20:38:28, Събота »
Здравей griga, понякога влагаме цялата си енергия в нещо което не желаем в действителност.
 В същност се изпълняват само онези наши желания за които нямаме никакви резерви.
 Ако аз бях на твое място бих преразгледала решението си скъпа wink
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен griga

Имам ли направена магия? :(
« Отговор #5 -: 5 Юли 2014 20:40:33, Събота »
Благодаря, за отговора! Ще се помъча още малко преди да го преразгледам, защото това е всъщност целия ми живот.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия? :(
« Отговор #6 -: 6 Юли 2014 09:25:23, Неделя »
Quote griga ()
Става въпрос за жена, която видимо при всяка наша среща се старае да покаже омразата и завистта си към мен.
 griga, по някога усещайки негативното отношение на някого ние на несъзнателно ниво започваме да свързваме всеки неуспех и неприятност с този човек и неговото отношение. И колкото и да отричаш влиянието на този човек то е налично. Но не за това, че тази жена с омразата си ти влияе, а защото ти си позволяваш да мислиш за неудачите повече от необходимото. И мислейки повече за лошите неща отколкото за хубавите, ти привличаш още и още от лошите... Все пак подобното привлича подобно.
 Пробвай нещо такова... Тази жена те недолюбва и предполагам никак не и харесва, че ти си щастлива... Ти пък се постарай да изглеждаш повече от щастлива. Мисли за хубави неща, наблягай на успехите, а не на неуспехите и сама няма да усетиш как негативното мислене ще си отиде от теб и това което си започнала ще се получи.
 Това го казвам от собствен опит. Много пъти не съм успявала понеже съм позволявала нечия завист и злоба да ми "убият" позитивизма. Сега когато усетя такова отношение от страни, го използвам като стимул да стана още по-успешна. Завистниците се задушават в собствената си злоба когато видят, че аз съм повече от щастлива.
 Надвам се да съм успяла да ти помогна.
 Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен griga

Имам ли направена магия? :(
« Отговор #7 -: 6 Юли 2014 10:22:56, Неделя »
Много благодаря, наистина ми подейства добре казаното.

Неактивен Nikolay01

Имам ли направена магия? :(
« Отговор #8 -: 7 Август 2014 14:20:18, Четвъртък »
Родителите му са турци,а те имат други вярания.Искат момичето да не е опетнено преди сватбата,сещаш ли се  и куп други традиции и обичай.Ти си мислиш ,че имаш магия ,защото си чувала разни истории за ходжи т.н  и понеже родителите му  не те харесват ,си мислиш че проблема е у тебе.А вас жените  не мога да ви разбера,когато виждате ,че сте с грешния човек захапвате кокала още по здраво и не пускате вместо да се огледате какво има около вас..

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Имам ли направена магия? :(
« Отговор #9 -: 7 Август 2014 14:31:35, Четвъртък »
Nikolay01, нарича се феромони човек и въобще не минава през главата. Чувствата на хората минават през животното в нас,а всички анализи и определения през главата. 
 Така че когато става дума за любов,няма значение мъж ли си -жена ли си,реагираш по един и същи начин.
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен Elizabeta

Имам ли направена магия? :(
« Отговор #10 -: 2 Септември 2014 17:41:27, Вторник »
Здравейте! От известно време обстановката вкъщи е много напрегната, мъжът ми е много изнервен, озлобен и нападателен към мен, а след употреба на алкохол е като невменяем- трепери от ярост и ненавист и в следващия момент- много ме обича, не може да живее без мен, ще се самоубие ако го напусна. Заедно сме от 11г. и не знам какво става с него от повече от година. Въпросните случаи напоследък зачестиха и двамата се тормозим той плаче, измъчва се, много съжалява и казва, че незнае какво му става. Най-странното е, че няма никаква причина за поведението му към мен. Благодаря предарително! Мъжът ми е роден на 28.05.65г.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия? :(
« Отговор #11 -: 2 Септември 2014 17:58:47, Вторник »
Elizabeta, нямаш направена магия. Мъжът ти вероятно е под силен стрес и е на път да изпадне в депресия, а алкохола не е най-доброто решение в тоя случай. Времената са такива, че безработицата и безпаричието сдухва повече или по-малко всички ни. Помислете заедно с мъжът ти какво го е докарало до тук. Моят мъж става крив и агресивен когато за пореден път му забавят заплатата и несъзнателно си го изкарва на мен. В такива случаи търпеливо му обяснявам, че парите не са всичко и е по-важно, че сме заедно. Така, че пробвай. Намери какво стресира половинката ти и му помогни. Ние жените определено сме по-силния пол wink и трябва да се грижим за "силните" си половинки. А ако се навие и да се консултира с психолог мъжът ти, ще стане още по-бързо. Все пак един професионалист ще му помогне повече.
 Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Имам ли направена магия? :(
« Отговор #12 -: 7 Септември 2014 10:31:42, Неделя »
В допълнение към поста на Цеци: ако мъжът ти принципно не е употребявал често алкохол, гледай да не свикне така да си решава проблемите.
 Според зависи от отношенията ви, разговорите помагат много. Но зависи дали те изслушва или не. Говорене, говорене и пак говорене... казваш му как се чувстваш, как ти виждаш нещата, даваш му кураж... Но не става за ден-два промяната.
 Успех.