Автор Тема: дали имам магия и как да разбера  (Прочетена 6351 пъти)

Неактивен valka

дали имам магия и как да разбера
« -: 31 Юли 2014 19:57:48, Четвъртък »
Здравейте, ще се опитам колкото мога по-накратко да опиша ситуацията. Най -добрият ми приятел И. (наистина само приятел) имаше приятелка,която много ревнуваше от мен ими завиждаше,все му повтаряше как аз съм хубава и слабичка,а тя била пълна и за това ревнувала от мен.Преди 2 години пролетта Април месец тя ми беше писала едни съобщения злобни и заканващи да съм се махала от живота му,аз рабзира се, много се смях,защото ми  е виждаха много детски тези постъпки. Няколко дни след нейните заплахи получих страшна паническа атака и изпаднах в едно състояние на дереализация,беше много страшно и месец бях много зле,не можех да излзиам навънка,имах неописуем страх и аз самата не знаех от какво,просто някаква тревожна психична криза. Ходин на психиатър,започнах лечение с антидепресанти и лека по лека нещата започнаха да се нареждат. Аз винаги съм била по-тревожна,но никога не се беше стигало до такова състояние. Намерих си и сериозен приятел и животът ми се подреди,беше ми минало през главата,че това момиче може от злоба да ме е урочасала нещо, но набързо се оттървах от идеята. После се раззделих с моя приятел, но това не го дължа на нея. Миналата година обаче, И.-най-добрият ми приятел се раздели с въпросното момиче, защото повече не можеше да понася ужасния й характер и злоба,беше Август и в същия месец направих втора криза,много много лоша криза,а всичко беше наред. Споделих на И. за съмненията ми в бившат му приятелка и той сам каза,че нищо чудно да ме е урочасала нещо,тя била се занимавала от време на време с карти таро и някакви гледаници и магии (макар че нищо не разбира). Това не е всичко,освен съвпаденията във времето на моите кризи и на тяхните конфликти,аз започнах неимоверно да напълнявам,качих близо 20 кг,започнах да се чувсрвам много зле,отпаднала съм псотоянно,страдам от инсомния,мина вече година,по-спокойна см относно атаките ми,но сънят,килограмите и липсата на енергия са все още на лице.А това момиче страшно много ми завиждаше,че съм слаба. Също така от година не съм се занимавала с мъж,никаква любов.  Майка ми ми спомена за начин, с който да видя дали съм урочасана, запалих 2 клечки кибрит едновременно и ги оставих да изгорят над стъклена чаша с вода,пуснах ги вътре и те се кръстосаха,направих го 2 пъти и джата пъти се кръстосаха,което означавало,че съм урочасана.Майка ми и сетсра ми също опитаха,при тях нищо не се кръстоса. Искам да попитам възможно ли е момичето да и енаправила някаква магия, или просто със злоба и завист да ме е урочасала? Или са просто съвпадения и трябва да търся отговора другаде. Преди не се замислях толкова много, но след ритуала с клечките,който 2 пъти ми показа перфектни кръстове,се замислих много,че наистина не е нормално последната година от живота ми да се чувствам като на 50,а да съм на 23 години.Ще се радвам да ми отговорите.Благодаря.

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
дали имам магия и как да разбера
« Отговор #1 -: 31 Юли 2014 21:02:55, Четвъртък »
Здрaвей, valka.
 Пaническите aтaки имaт лошия нaвик* дa се повтaрят, обрaзно кaзaно. Точно кaкто се е случило при теб.
 Нaред с товa хорaтa нaпълнявaт по рaзлични причини.
 Злобaтa може спокойно дa вгорчи нечий живот, но мaгия не сътворявa. smile
 Търси причинaтa другaде. Моят съвет е свързaн с бaлaнсирaно и здрaвословно хрaнене, достaтъчно физически нaтовaрвaния и ... йогa, зa дa държиш под контрол мисълтa и тревожносттa си.
 Успех. smile
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
дали имам магия и как да разбера
« Отговор #2 -: 31 Юли 2014 21:04:07, Четвъртък »
Добър вечер valka, не ти е направена магия,по-скоро се опитваш да се защитиш от нещо и тялото ти просто трупа кила.
 Анализирай живота си до момента,виж къде е проблема,вземи решение и всичко ще си дойде на мястото.
 
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен valka

дали имам магия и как да разбера
« Отговор #3 -: 31 Юли 2014 21:46:12, Четвъртък »
Благодаря ви много за отговорите.  smile И аз попринцип мисля,че надали е чак магия,но ритуалът с клечките е този,който ме сплаши,че и двата пъти се кръстосаха на Х dry

Неактивен aves

дали имам магия и как да разбера
« Отговор #4 -: 1 Август 2014 18:58:02, Петък »
използването на клечки по подобен начин създава връзка между съзнание и подсъзнание, така че ако имаш силен страх от магия и си наумиш наличието на магия да се отбелязва с Х - тогава "клечките ще се Х-сват"
 защото по този начин не се открива магия, а само се "разговаря с подсъзнанието"
 суеверните и вярващи в поличби хора пък са си наумили, че така се откривали магии и хопала, започват да разпространяват съответната фантасмагория

 що се отнася до "урочасванията" - страхът и подсъзнателната нагласа да се поставим в ролята на жертва, особено в резултат на някакви външни фактори, е в пъти по-лош от всякакво урочасване. познавам баячки които казваха на всички подред, че "нямаш магия бабиното", дори и да имаше, за да ги успокоят. казвали са ми, и баячки, и така наречени магове, че нагласата на човека е много по-важна от самото премахване на урока, когато има такава...  страхливият и сам ще се урочаса, смелият и с проклятия безброй ще си живее без да му пука. лично за си го мислех, че без-страшието е като със имунитета - когато е силен имунитета никой грип нени лови, когато е слаб и най-слабата настинка ни мята на леглото за седмица, а после влачим сополи по месец и повече... идентично - стархливият от един "лош поглед" се поболява и му се объркват мислите, което естествено се отразява и на тялото(тегло, сън, нервност и др), спокойният - и със силен стрес се справя, и от уроки само леко го поболи глава 10-ина минути и пак е готов за работа...

 още нещо:
 от това което пишеш си правя извода, че си се привързала емоционално към дадената "зла особа", еч по някаква причина се интересуваш от нея, един вид си се вкопчила в нейния живот, интересуваш се от него, следиш го, има значение за теб... и дори донякъде го съпреживяваш... в резултат преживяваш силно емоционално отражението на нейния живот. и тук идав един важен окултен принцип:
 реалите събития имат граница, пожнеже всичко материално е крайно, обаче измисленото и фалшивото няма граници и следователно може да се раздуе до безкрай - така ти преживяваш безумно силно дори и най-малкото хубаво или лошо събитие от живота на особата...
 препоръка - отсвири я! забрави за нея! тотално я изличи от мислите си и чувствата си!

 и последно:
 отдалвна е известна връзката между нервността, паниката и депрес8ията при жените и сексуалния им живот(или по-точно отсъствието на такъв), а и рйазбира се с романтичния. даже в краткото ти описание виждам някаква подобна връзка - понаблюдавай се, виж дали има нещо такова и си направи изводите...
светлина от светлината, топлина от топлината, огън от огъня