Отворена дискусия > ДРУГИ

Фамиляри

(1/5) > >>

хеката:
Змия

 Змията притежава знание за всичко което става на Земята и е проводник на тази информация.
 Но,встъпвайки в контакт със стопанина си те го накичват с обреченост.
 Какво означава това!?
 Значи че този човек е осъден да изплати кармичните си дългове в този живот,притова за добрите си дела ще бъде възнаграден,а за лошите ще си получи заслуженото.

 Гущер

 Те помагат на стопанина си да се освободят от някои кармични връзки и да открият моралните си дългове.
 Ако изберете гущера за свой фамиляр,той ще ви помогне да изхвърлите от дома си всички не нужни вещи,от главата си всички ненужни помисли и възгледи.
 Също така ще ви помогне да се освободите от неприятни хора и да преминете безболезнено през трудните ситуации.

 Жаба/дървесна жаба

 Ако успеете да намерите пътя към нея тя ще ви дари с приказна мощ.
 Много от желанията ви ще се изпълнят без много труд,а делата ви ще бъдат благотворни.
 Дори някоя нощ най-съкровеното ви желание може да се сбъдне.

 /земна или крастава жаба

 Една такава жаба може да дари стопанина си с мъдрост от една страна,но от друга с жестокост.
 Тя може да направи умът ви гъвкав.
 Да ви помогне да вникнете в нещата и да направите нови и неочаквани връзки между явленията.
 Да видите нещата под ъгъл за които не сте и предполагали че съществува.
 Ако такава жаба дойде да живее в двора ви неминуемо ви очаква финансово благополучие.

 Тритон

 Това е съвършено оригинална гадинка.
 Тя ще ви помогне да извличате облаги и от най-заплетената ситуация.
 Да черпите сила и от неприятните ситуации и събития в живото ви и от това да изпитвате удовлетворение.

 Куче

 Един път застанало до вас като ваш фамиляр,кучето ще ви защитава тялом и духом.
 То ще ви помага по-лесно да общувате с другите същества,да сте по-прецизни в правенето на магия. Ще ви помогне да се съсредоточите по-лесно и ще следи да не се обърка нещо при правенето на леколе или лоша енергия да не повлияе на лековете ви.

 Бухал,Сова или Кукумявка

 Те са пазители на мъдростта и познанието.
 Тези птици са кротки по характер,но бдителни и готови да защитят стопанина и къщата във всеки един момент.
 Ако ги изберете за фамиляр си осигурявате верен,но ненатрапчив помощник.
 На тези птици трябва да им осигурите свобода обаче. Те трябва да могат да летят в нощното небе,но винаги ще се връщат у дома.

 Котка

 Котките са магове по душа.
 Взирайки се в пространството сякаш наблюдава отвъд хоризонта. Страж който пази стопанина си от Зло.
 Благодарение на нея по-лесно се вдига булото на световете и времето,тя винаги ще е до вас когато правите магия и ще пази и наблюдава да не бъдете обезпокоени.
 Работата е там обаче,че не вия я избирате за фамиляр,а тя вас

 Всяко животно може да стане фамиляр,стига обаче то само да пожелае това и не е задължително да е при вас от бебе.
 Дръж те се с него като с равен и не му говорете като на "бебе",освен ако не е бебе.
 С времето между вас и фамиляра ви ще се изгради дълбока и здрава връзка в която и двамата ще си имате доверие един на друг.

 Тази информация е събирана и обработвана от мен. Основава се на мои лични наблюдения и множество информационни източници.

Цеци_Вихронрав:
Хеката, благодаря за информацията.
 Едната ми котка у дома е моят фамиляр. Тя си ме избра и когато съм в къщи тя не се отделя от мен. Включително и в този момент.

хеката:
И моя фамиляр е котка и наистина тя си ме избра

Reya:
Извинявай за тъпия въпрос, ама защо котките са магове по душа? В смисъл, как разбра?

listentothewild:
А 3 прекрасни котки, енергично куче и спокойно зайче добри фамиляри ли са ? 

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия