Автор Тема: Приятелството  (Прочетена 59957 пъти)

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #135 -: 12 Март 2015 00:00:28, Четвъртък »
Quote Цеци_Вихронрав ()
Просто още един начин на споделяне
Ми така де, няма да се изтърка biggrin Трябва да се споделя и тя.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #136 -: 12 Март 2015 00:11:38, Четвъртък »
Делта... Всичко на шега обръщаш... Мисълта ми е, че когато завържеш приятелство с някой от друг пол не тръгваш с идеята как ще го прелъстиш другарчето си. Тръгваш с идеята да градите приятелство. Опознавате се един друг, изграждате доверие помежду си и може никога да не прехвърчат искри между вас, защото не това е идеята и целта на приятелството. Но има и случаи когато... Ами освен, че отсрещния ти е добър приятел го намираш и за красив и за секси и... И ако сте сигурни в приятелството си. Ако сте сигурни, че това няма да повлияе на отношенията ви и няма да тръгнете да си съсипвате връзките и семействата заради моментна страст... Ами защо не?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #137 -: 12 Март 2015 00:21:34, Четвъртък »
Quote Цеци_Вихронрав ()
Тръгваш с идеята да градите приятелство.
И после като ти падне, го оправяш във въздуха biggrin
 Извинявай, лигаво ми е. Иначе съм съгласна.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #138 -: 12 Март 2015 00:30:57, Четвъртък »
Или пък той ме оправя във въздуха... biggrin
 Шегата на страна в моменти когато не търсиш връзка, а имаш нужда от физическа близост и нежност, няма нищо по-добро от приятел с екстри. Аз живях 8г. сама и това приятелство ми беше добре дошло точно с екстрите. Не исках връзка, не търсех гадже, а не си падам по секса за една нощ и... Да живее приятелството с екстри.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #139 -: 12 Март 2015 00:34:11, Четвъртък »
Аз не схващам нещо. Ако ти е приятел значи все пак имате някаква връзка. И ако от време на време стигате и до физическа близост... ми т'ва аз му викам гадже biggrin То и при връзките има степени. Небрежна връзка, сериозна връзка, дълбока връзка...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #140 -: 12 Март 2015 00:52:43, Четвъртък »
Не! В конкретния случай... Приятели сме от близо 15г. Бяхме колеги, сработихме се като екип, после взехме да си правим услуги, с времето взехме да споделяме и когато вече си бяхме станали близки приятели и си бяхме свикнали да излизаме на по кафе или бира се случи... Не сме го искали, не сме го планирали, просто се случи. Той си има семейство, сега вече и аз си имам семейство, но като се срещаме никога не е с идеята за физическа близост. Идеята е да пием кафе и да си приказваме. Ако един от двама ни има проблем, другият помага с каквото може. И не ми е никакво гадже. Приятели сме и смятаме и занапред да сме приятели. Физическата близост е последната ни грижа или цел. Може и цяла година да си пием кафето веднъж седмично, да си говорим по телефона през ден и да не стигнем до там. Просто не сме позволили на страстта която изпитваме на моменти един към друг да разруши приятелството ни. Приемаме физическото привличане между нас като жажда... Утоляваме я и продължаваме напред. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #141 -: 12 Март 2015 13:30:13, Четвъртък »
Значи приятели с екстри.. Хмм  biggrin .. Ми и аз да изкажа не много компетентно мнение, но пък какво... В някои моменти - да! Определено е разпускащо, пък и познаваш добре човека. Но пък нали знаете, важното е единия да не се влюби, че отиде тогава приятелството...
 До тук, за моите скромни години, много се опитвах да намеря момче, просто приятел, ама наистина приятел. Е, пълен провал... Все се влюбват и заминаха приятелските отношения.. Е, залагам на това, че е от годините ни и може би пък занапред да си намеря. А пък се надявам и вече да си имам, ама колко да съм сигурна, де...
 Интересно ми е как мислите върху друго... Примерно приятели, ама с времето и двамата споделят повече от приятелски чувства. Е, дали от това би излязло добра връзка - смисъл, знаете си всяка кирлива риза както се казва, нагледали сте се взаимно колко неща сте правили и... Дали е добра идея? smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #142 -: 12 Март 2015 16:18:52, Четвъртък »
listentothewild, ако чувствата ви са взаимни би излязло много добра връзка. wink
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен listentothewild

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1102
  • Total likes: 28
  • Karma: +50/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #143 -: 12 Март 2015 16:26:24, Четвъртък »
Цеци_Вихронрав, О, аз не визирам себе си, но са ми интересни вашите мнения..  tongue

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #144 -: 12 Март 2015 21:32:11, Четвъртък »
listentothewild, относно последния ти абзац, споделям донякъде мнението на Цеци. В такава ситуация имам опасност да си омръзнете и отегчите.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #145 -: 12 Март 2015 21:36:34, Четвъртък »
Аз честно да си кажа предпочитам приятелите ми мъже да са ми приятели - не гаджета. Иначе кого ще питам за съвет като ме нерви гаджето? wacko
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #146 -: 15 Март 2015 17:05:14, Неделя »
Я изброй видовете приятели smile
 Примерно аз си имам такива за кафе, за клюки, за споделяне...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #147 -: 15 Март 2015 19:59:42, Неделя »
Видове приятели... Ами да се пробвам:

 1. Приятели от детството - не се срещаме често, но като го направим купонът е на Макс.
 2. Приятели колеги - работим заедно, помагаме си в служдбата, но споделяме предимно служебни неща и рядко лични.
 3. Приятели за кафе - излизаме по на кафе, разговорите са разтоварващи и лични до степен да споделиш безобидни неща с тях.
 4. Приятели за клюки - събираме се да обсъдим кой с кого и къде. Споделят се случки от събирания и купони, но нищо лично.
 5. Приятели с които споделяш - с тях можеш да споделиш от семейни и служебни проблеми до забежка и явна изневяра.
 И най-на края, но всъщност на първо място е Приятелят с глвно П. Това е човекът с който си знаете и кътните зъби. Тоя с който само като се погледнете и знаете какво мисли отсрещния. Човекът който може безнаказано да ти рови из душата. Приятелят с който може да се скарате жестоко поради различно мислене и дори и през ум няма да ти мине да му обърнеш гръб и да му се разсърдиш за кавгата. И ако си намерил такъв приятел, то ти си богат. А аз съм приказно богата понеже моите са двама и не ги давам за нищо на света. biggrin
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #148 -: 15 Март 2015 22:08:14, Неделя »
Quote Цеци_Вихронрав ()
да се скарате жестоко
Пебс, помниш ли Рибарица biggrin или как делта изтрещя и изтърва козите cool Така не съм ти викала нито преди това, нито след.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Приятелството
« Отговор #149 -: 15 Март 2015 22:11:10, Неделя »
Delta, е те това е ПРИЯТЕЛСТВО!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен