Автор Тема: Молба за съвет  (Прочетена 26450 пъти)

Неактивен niksi

Молба за съвет
« Отговор #75 -: 27 Февруари 2014 13:27:12, Четвъртък »
Темата леко се обърна за форума, за това и аз ще кажа няколко изречения.Наистина в свободната зона има много интересни неща.Аз не бях напълно начинаещ когато открих сайта преди година и половина, но научих много от отворените секции, вкл. от книгата на сайта.След като получих достъп също дълго време само четях практикумите докато разбера, къде точно имам интерес и би ми се отдало.Е аз открих това в секциите "ментална магия" и "бойна магия".До тогава съм се ограничавал само в ритуалната част на магията от други източници.След като завърших напълно един от тези практикуми и съм на път да завърша и другия само за няколко месеца, колкото и нескромно да звучи се чувствам повече от средно напреднал.За това изключително много благодаря на всички админи, които са създали невероятен саит.
 От тук натътък явно ще съм насочен основно към практикум "Да видим" тъй като имам интерес към цереминиалната магия и особено много в една изключително интересна практика, която предстои и си е за напреднали.
 Така че има интересни неща и с напредъка стават още по интересни, просто трябва търпение.

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #76 -: 27 Февруари 2014 15:32:47, Четвъртък »
Никси, и аз ще споделя тогава
 Аз лично в този форум научих нещо много важно-мисловната магия е най-силна, най-опасна, най-лесна и най-трудна...
 И доколкото съм могла да прочета из отворените секции-тя е това, което практикувам без да знам нищо за нея и без да го уча
 Което си е нож с 2 остриета

 Но още не знам едно нещо-как да ги съчетавам, някак не мога и ежедневни неща и магически
 Та в момента съм на ежедневни поради това ми неумение

Неактивен niksi

Молба за съвет
« Отговор #77 -: 27 Февруари 2014 15:45:51, Четвъртък »
Има много хора, които са неосъзнати магове, поради липсата на по точна дума.Цеци ти даде за пример един филм в който са казани много истини.На практика става това което сама предизвикваш с мислите си.Няма никакъв проблем да съчетаваш ежедневие включително професионални ангажименти с магия.Аз съм сигурен, че ще изпаднеш в шок и ужас ако разбереш аз например къде работя.Няма да го кажа, но на място където нещо като магия е не само тотално отречено, ами и абсурдно да се мисли за него.
 Така че при желание ще намериш начин.
 А това което си научила за "мисловната" (манталната) магия е знак че форума ти е бил изключително полезен.

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #78 -: 27 Февруари 2014 15:51:31, Четвъртък »
niksi, има и много хора, които са гледали много филми lol
 дам.. biggrin
 И по много форуми са обикаляли biggrin

 Хайде, стига толкова внимание от мен. Твърде много време отделих biggrin
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #79 -: 27 Февруари 2014 15:52:18, Четвъртък »
Така е, полезен ми е, макар и консервативен
 Не знам защо не ми стигат силите-ако по 12 часа фокусът е ежедневни задачи, започна ли да медитирам примерно-заспивам на минутата
 Или може проблемът да е че енергийно не мога 2 дини под една мишница, в смисъл- ограничени са ми силите-малки

Неактивен hembg

Молба за съвет
« Отговор #80 -: 13 Септември 2014 07:07:44, Събота »
Не знам дали това е мястото но тук сте писали за депресия и искам да задам един въпрос. Имам един познат който преди няколко години беше жизнен, весел, обичаше купоните, а сега е мрачен и страни от хората и изглежда все едно  нещо му тежи. Когато седнем на маса  което става трудно и с много уговорки той някак разсеян и от време на време се губи някъде  отнася се  и сякаш не е при нас. Върши нелогични неща .Сваля си слънчевите очила  слага ги на масата и си тръгва, и когато го питаш как е сякаш самия въпрос го дразни. Това някакъв вид депресия ли е?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #81 -: 13 Септември 2014 07:18:32, Събота »
hembg, това и според мен е вид депресия. Когато неприятностите ми се натрупат в повече ставам точно като твоят познат и ако не се усетя на време, че изпадам в депресия има реална опасност тя да се задълбочи и... Лошо... Ако ти е достатъчно близък и можеш да говориш свободно с него го посъветвай да се обърне към психолог който ще му помогне да излезе от това състояние и да продължи да живее пълноценно.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен