Автор Тема: Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро  (Прочетена 6913 пъти)

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
11 септември - гибелта на СТЦ

 Ето едно интересно четиво, което буди размисъл

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #1 -: 24 Февруари 2014 18:50:32, Понеделник »
Quote
Разбира се, Тъмната страна се е погрижила именно този мисловен модел да управлява света, защото така те могат да правят каквото си пожелаят без да бъдат забелязани.

 Нямам кога да изчета цялото налудно творчество...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #2 -: 24 Февруари 2014 22:08:40, Понеделник »
На мен пък  ми беше интересно smile
 Интересно ми е мнението на една част от списващите тук: с кое са съгласни и с кое не от това.
 Сянка? Светът управлява ли се от определена вихрушка йпосветени или тайни общества, които никой не знае, политиците марионетки ли са или просто кино индустрията си върши добре работата?

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #3 -: 24 Февруари 2014 22:30:46, Понеделник »
Delta, политиците очевидно са марионетки, но не тайни общества, а на богаташи, по-известни като "монополисти" и "едри бизнесмени", които ги спонсорират, за да стават още по-богати...

 Другото, там, за тайните общества и прочието, е налудна продукция... Имаше един с такава налудна продукция- цялото гробище на Орландовци беше облепил с изписани от него текстове за тайни общества и конспирации. По някое време спря да лепи... Или хапчетата са подействали или за по-дълъг период е останал под лекарско наблюдение...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #4 -: 25 Февруари 2014 11:47:33, Вторник »
Разби ми значи детските илюзиите  biggrin

Неактивен niksi

Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #5 -: 25 Февруари 2014 13:22:14, Вторник »
Не изключвам и някаква намеса на окултни сили, но преди всичко нещата опират до геополитика и пари.Аз лично смятам че операцията от 11.09 е твърде добре организирана уж от група дрипльовци с калашници, криещи се в пещери.Тъй като имах възможността в този исторически момент да бъда на студентска бригада в Ню Йорк и бях на около 3 км от събитията мога да изпиша цял ферман за всичко което се случи, но и доста от жителите на града още от самото начало чувстваха, че палава ръчичка от своите е помогнала това да се случи.Каквото и да е над 3000 души си отидоха, за една безумна кауза или за милиардни печалби, над 3000 семейства останаха почернени завинаги, най-важното в случая е личната трагедия, тъй като още са ми в главата хилядите снимки разлепени на всякъде и малки деца които обикаляха със снимки на родителите си на които пишеше MISSING.В началния хаос не се знаеше, кой жив, кой умрял, кой в коя болница е.От преки очевидци около сградите преди да се сринат знам, че е имало разпилени части от трупове след хвърляния на отчаяни хора, добре че медиите се въздържаха от сензационни кадри и унищожиха всички снимки и записи на този ад и нищо не бе показано в натуралистичен вид.

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #6 -: 25 Февруари 2014 14:23:04, Вторник »
Леле,Никси тръпки ме побиха.
 Когато се случи това,помня че бях нощна смяна и когато се събудих пускам тв.и гледам двете кули падат.
 С досада прехвърлям на друг канал,същото... "Егати,тия американски тъпотии нямат граница...Уфф."
 Поредния САЩ-филм,този път кулите...
 След това разбрах че е истина.
 Ама само се замисли как си програмират бъдещето...само им гледай филмите-самолетни атентати,падат им кулите,гърми им Белия дом. Все някакви такива простотии.Не че руснаците падат по долу и техните дивотии цена нямат,ама тяхната болка е друга. 
 Загледай се във филмите на дадена държава и ще въдиш с какво се опитват да те облъчат. Абстрахирай се от сюжета...
 Поне на мен ми е много интересно.
 Ако проследиш филмите назад във времето и също така и политиките ще видиш как двете вървят ръка за ръка.
 И двете държави са сходни-съюзи,големи,с ресурси,военни сили,стабилни икономики въпреки кризата за САЩ.
 На САЩ и трябва война за да изправи икономиката си и тя си я създава-талибани,араби винаги си намират причина да си наврат гагата някъде за да си осигурят война,а на Русия единовластие-"абсолютна монархия"ама някакъв съвременен вариант и тормос на държавите които зависят от нея и ако не е на нейното.
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен niksi

Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #7 -: 25 Февруари 2014 14:49:56, Вторник »
Филмите им са пълни с апокалиптични картини на разпад на държавата и какви ли атаки от външни врагове.През 2013 излезнаха два филма (доста посредствени) за завладяване на Белия дом и вземане на заложник президента.
 Иначе аз мога да дам няколко линка за икономическите ефекти върху няколко компании от тези войни, но за по точни цифри, на който му се рови и знае английски да рагледа публичните сайтове на компаниите-материята е суха и строго профилирана за това накратко ще кажа някои цифри.
 В периода 2002-2013г. чистата печалба на компаниите Exxon Mobil , Chevron е внимание 600 000 000 000-да четете го правилно шестстотин МИЛИАРДА, а не милиона долара.Това са около един трилион лева, или държавния бюджет на България (пенсии, здраве, сигурност, отбрана, капиталови разходи, абсолютно всичко) за 50 години напред.Това са само двете най-големи разбира се петролни компании в САЩ.Има още 10-ки, а компаниите от отбранителната промишленост са без коментар.Вярно че САЩ за тази война с терора даде 1 трилион долара, но печалбите на корпоративна америка са 10 трилиона.Вероятно в някои от така наречените мозъчни тръстове са си казали, какво пък са три хиляди души.
 И какво виждаме днес америка излиза от кризата с огромен икономически ръст, борсовите индекси бележат рекорд след рекорд, безработицата пада, както и бюджетния им дефицит.На мястото на кулите има още по висока кула, пентагона е възстановен одавна.За да не се приеме че това са плюнки по САЩ искам да добавя още нещо.
 Като цяло обикновения американец е изключително приветлив и възпитан човек, позитивен към света и околните.В Европа като съм бил по най-различни поводи, етикета българин е ужасно дамгосване, то виждаме и пресата им.Но в САЩ наистина няма значение какъв си по народност, раса, пол, богатство и т.н.За това и мен още ме свива сърцето от болката на тези хора, които наистина преживяха истински ужас този ден.В Ню Йорк след седмица престой се чувствах като у дома си и не исках да си тръгвам, въпреки това което стана.Докато от който да е европейски град просто бързам да си тръгна по най-бързия начин и имам чувството че само защото съм българин ще подадат сигнал в полицията, че ходя накриво.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #8 -: 25 Февруари 2014 18:24:53, Вторник »
niksi, САЩ си кърпят икономиката от край време, като спретват трагедии. Дали на чужда територия или на своя собствена- за тамошните управници е без значение. Те сами са си взривили небостъргачите. Както и сами си спретнаха да речем войната в Персийския залив.

 Помниш ли видеоматериалът, на който15-годшино момиче се представи за кувейтска бежанка и орева как видяла с оченцата си лично, че иракски войници избиват 15 бебета от родилен дом в Кувейт.

 И тогавашният президент Джордж Буш спомена над 10 пъти същият този разказ за мъртвите бебета, за да предизвика война. По-късно обаче девойката се оказа, че не е никаква бежанка, а е дъщеричката на кувейтския посланик в САЩ, която лъгала съвсем нарочно. От лъжите и бил облагодетелстван финансово таткото. А колко са убитите? Тя мацката не я интересува, нито пък баща и се интересува, че разбива държавата си в ползу на американски задници- нали си има паричките?

 А помниш ли сцената, дето  един уж иракчанин приветства американските войници с възгласи: „Благодаря Буш! Благодаря Америка!”? Разследването показало, че възрадвалият се не е иракчанин, а е чист американец и кадърът е заснет в Канзас, а не в Багдад.

 И примери такива с лопата да ги ринем.

 Мдам... Двете кули САЩ сами си ги бутнаха. Защото от това печелят пари. Но имало убити и било трагедия? А, за поръчалите сценария броят на жертвите е без значение- даже може би дори са искали да са колкото повече, толкова повече. За да имат оправдание после да продават "мир" по света и да обясняват на воля как се борят против "тероризма", докато печелят кървави пари.

 За мен САЩ е морално най-пропадналата страна в света.

 А апокалиптичните сцени по филмите са, защото населението на тази държава, е преобладаващо християнско и изключително ниско-интелигентно и не прави разлика между библейски измислици и реалност. А религията не е измислена, защото има богове- тя е измислена, защото е перфектен инструмент за управление на масите и носи огромни печалби.

 Няма да ми омръзне да поствам този клип... Не...

 
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #9 -: 25 Февруари 2014 19:30:19, Вторник »
Сянка,тъпи ли са американците...а? biggrin
 И никога няма да ми писне да го гледам този клип...
 Но,знаеш ли кое е най-лошото,че не е далеч времето в което ние българите ще сме на това дередже...
 angry
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #10 -: 25 Февруари 2014 22:51:39, Вторник »
Тоз клип нали не е нагласен... то няма логика де е. Ужас. Чули-недоразбрали и с леко промити мозъци. И май хеката е права.

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Терористичните атаки в СТЦ, гара Аточа и Лондонското метро
« Отговор #11 -: 20 Септември 2014 13:27:16, Събота »

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Досвидя ми да пускам цяла, отделна тема за една статия, затова я пльоскам тук smile Много обичам теории на конспирацията biggrin

 Тайната централа на Новия Световен Ред