Отворена дискусия > ШАМАНИЗЪМ

Свързване с животното на силата

<< < (13/14) > >>

Blackwolf:
По-скоро е често срещано. С тези приятелчета трябва много да се внимава. 
Немалко от т.нар. духовете (отделен е въпроса какво представляват те) не са особено благоразположени към нас, а някои хептен не са. Уви. но това е нормално.

theshadow:
Blackwolf, според теб какво са въпросните духове?

Agena:
Аз съм ползвала,обикновено вечер или привечер начин ,при който си представям че се спускам по дълъг тъмен тунел спиралообразно все по-надолу и надолу и накрая се отзовавам на съвсем различно място върху гърба на вълк или рис,който ме носи и ме пази.Това животно винаги ми е било спасителната сламка,ако изпитам страх/по принцип,изпиташ ли страх някъде,това  показател,че трябва отново да се върнеш на същото място/.Преди да извърша цялата тази операция,обаче,мислено съм призовавала за помощ и закрила духовете на мои близки,които са починали вече.

Цеци_Вихронрав:
В последно време при силен стрес в умът ми изниква усещане как на главата ми каца гарван гробар и цяло ято гарги кацат след него по раменете и ръцете ми гокато ме покрият като със плащ. Секунда след това чувам изграчване на гарга и ми идва кураж да се справя със ситуацията колкото и изнервяща или безнадеждна да ми се струва.

listentothewild:
Преди време бях чела в някоя книжка... Да си представяш как до теб върви тигър и е злобно настроен срещу всички и добронамерен само към теб. Практиката беше за кураж.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия