Автор Тема: Магия за смърт  (Прочетена 13651 пъти)

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Магия за смърт
« Отговор #15 -: 21 Март 2014 13:51:50, Петък »
DANDY, винаги си добре дошла. При нас можеш да намериш много интересна информация и да научиш много. Аз самата влязох тук от любопитство, преди време. А сега използвам всяка свободна минута да вляза тук и да науча още нещо. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Магия за смърт
« Отговор #16 -: 21 Март 2014 14:43:34, Петък »
DANDY,  споко бе  wink Мен една такава тръгна и да ме кълне, хем любезно и казах, че не вярвам в такива неща. Тя явно очакваше след клетвата и да се стъписам, уплаша... но аз се обърнах с мила усмивка и казах, че не знае с кого си има работа. И тя: "Че ти к'ва си ма". Аз: "Прекалено съм зла и магии и клетви не ме ловят" biggrin
 Жената като опули едни очи... не очакваше такава реакция явно.

 Може да са неграмотни и необразовани, но имат страшна интуиция и веднага усещат кой поддава.

Неактивен DANDY

Магия за смърт
« Отговор #17 -: 21 Март 2014 15:49:32, Петък »
Напълно сте прави...благодаря ви..з също много, много не вярвам..но се случи и се уплаших..все пак за едното мидете бръщолевеше страшни неща...Пазя е с мисъл и се обгрждам със стъклен щит - ака ми бяха казали реди време. Мисълта е силна и защитава! Ще влизам сайта с удоволтвие, намирам много интересни теми. Прятен уикенд на всички!!!

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 146
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #18 -: 30 Ноември 2020 16:56:50, Понеделник »
Напълно сте прави...благодаря ви..з също много, много не вярвам..но се случи и се уплаших..все пак за едното мидете бръщолевеше страшни неща...Пазя е с мисъл и се обгрждам със стъклен щит - ака ми бяха казали реди време. Мисълта е силна и защитава! Ще влизам сайта с удоволтвие, намирам много интересни теми. Прятен уикенд на всички!!!

Само внимавай да не се спънеш  някъде ,че съмненията ще те залеят като лавина.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен INFP

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 17
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #19 -: 19 Декември 2020 23:23:02, Събота »
Ако магията за смърт беше възможна щяхме да живеем в коренно различен свят. Само се замислете колко атентати щеше да има срещу известни личности.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 146
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #20 -: 20 Декември 2020 06:28:54, Неделя »

Ако магията за смърт беше възможна щяхме да живеем в коренно различен свят. Само се замислете колко атентати щеше да има срещу известни личности.
Магия за смърт има.Енергийни атаки върху известни личности има много,но явно не ги разпознаваш.Моралът трябва да бъде основен стълб на магът.Отнемането на живот е престъпление,което  рикошира върху извършителят.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен INFP

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 17
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #21 -: 20 Декември 2020 15:51:27, Неделя »
Дай някой пример за такава атака, иначе си говорим празни приказки.

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 146
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #22 -: 20 Декември 2020 16:00:40, Неделя »
Просто забележи как някой хора много бързо се състаряват.Примери много почти всичките политици.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми

Неактивен Libra777

  • Практици
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 890
  • Total likes: 170
  • Karma: +63/-3
  • Влюбена в огъня
    • Профил
    • Black Fire
Re: Магия за смърт
« Отговор #23 -: 20 Декември 2020 17:38:18, Неделя »
Защо тази тема е в отворените секции? Според мен е леко опасничка... [umnik]
Зодиите са измислица, но ако си Риби или Стрелец, не те харесвам.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #24 -: 20 Декември 2020 17:59:55, Неделя »
Защото тук не обсъждаме техниките за магия за смърт.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен INFP

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 17
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #25 -: 21 Декември 2020 18:31:44, Понеделник »
Аз не отричам съществуването на черна магия по принцип, иначе нямаше да съм тук. Но бързото състаряване може да се обясни с гени, стрес, нездравословен начин на живот

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #26 -: 21 Декември 2020 18:35:15, Понеделник »
С магия за смърт не състаряваш отсрещния. Атакуваш някой жизненоважен орган и усмъртяваш. Друг е въпроса как после ще възстановиш енергията си.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен INFP

  • Специален достъп
  • Newbie
  • *****
  • Публикации: 17
  • Total likes: 0
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #27 -: 21 Декември 2020 18:52:37, Понеделник »
Имаме две мнения дотук - според едното хората, изложени на черна магия се състаряват преждевременно, според другото черната магия направо убива. Но и в двата случая ми се ще да разгледаме някой конкретен пример на влиятелна личност, отишла си заради черна магия. Разглеждам казуса влиятелна личност, защото такъв човек е по-вероятно да има много врагове, някои от които с умения да го наранят ментално. Ако тази практика беше широко разпространена, всяка по-голяма организация щеше да има в редиците си магьосници, които да атакуват нейните противници и да защитават нейните членове. Защо хора като Линкълн и Хитлер са загинали от куршум, не от някакво необяснимо влияние? Магията е за предпочитане пред куршума - не оставя никакви следи и е недоказуема.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #28 -: 21 Декември 2020 18:56:10, Понеделник »
Ако тази практика беше широко разпространена, всяка по-голяма организация щеше да има в редиците си магьосници, които да атакуват нейните противници и да защитават нейните членове.

А ти обърна ли внимание на това:


Друг е въпроса как после ще възстановиш енергията си.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен feniks75

  • Специален достъп
  • Sr. Member
  • *****
  • Публикации: 379
  • Total likes: 146
  • Karma: +17/-4
    • Профил
Re: Магия за смърт
« Отговор #29 -: 21 Декември 2020 19:36:27, Понеделник »
INFP,дали го разбираш или не това вселената не я интересува.Енергийната атака може да убие ,но може и да увреди здравето на човек.Зависи от силата на магът.Човешкият живот е висша форма на съзиданието на твореца-вселена .Да го унищожиш за мен е реципрочно да унищожиш собсвеният си живот.
Незнам дали умът ми създава определени мисловни конструкции за определен вид руна или руната шаблонира конкретна ситуация  в умът ми