Автор Тема: Магия за смърт  (Прочетена 13650 пъти)

Неактивен niksi

Магия за смърт
« -: 22 Декември 2013 18:57:28, Неделя »
Много хора се страхуват от черни магии, темите и в сайта се безброй.Известно е че вредата от магия може да бъде предимно на психическо ниво, но дали може да предизвика смърт, чрез нещастен случай.Давам линк към един скорошен случай.Как мислите дали е възможно.Далече съм от мисълта, че всички ПТП са заради магии и т.н.
 http://utroruse.com/article/22247/

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Магия за смърт
« Отговор #1 -: 22 Декември 2013 19:36:31, Неделя »
По този начин не се прави магия. В случая става въпрос за нещастен случай и е много грубо това да се използва за реклама от врачката- внук и е все пак- можеше да прояви малко уважение към паметта му...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен огледало

Магия за смърт
« Отговор #2 -: 22 Декември 2013 19:38:38, Неделя »
Не си прав, тя си вярва жената, рекламата е страничен ефект...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Магия за смърт
« Отговор #3 -: 22 Декември 2013 20:13:16, Неделя »
огледало, лошо за нея, ако си вярва...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Магия за смърт
« Отговор #4 -: 23 Декември 2013 00:50:49, Понеделник »
За какво точно да и завидиш на тази жена? И обърнете внимание какви хора говорят за направена магия. Нищо не си мислете, просто гледайте и вижте какъв е кръгът от хора които вярват в подобни неща....Как пък не се направи магия на някоя публична личност,а все на обикновените хора??????????!!!!!!
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен niksi

Магия за смърт
« Отговор #5 -: 23 Декември 2013 16:54:50, Понеделник »
Публичните личности си траят по тези въпроси, но много от тях (особено от шоубизнеса) са основни клиенти на всички ходжи и т.н.Интересното е че някои от тях се хвалят че поръчали магия за смърт или друго нещастие след което се случило еди какво си.

Неактивен Jokera

Магия за смърт
« Отговор #6 -: 25 Декември 2013 14:03:10, Сряда »
Никси,  задоволи любопитството ми като ми кажеш според теб какво е общото между магията и ходжите?
Магията не е нещо което правиш, магията е нещо, което си ти.

Неактивен Jokera

Магия за смърт
« Отговор #7 -: 25 Декември 2013 14:39:16, Сряда »
А за случая, майор/подполковник или комисар/ Костов от КАТ по някоя от телевизиите май БТВ, многократно е коментирал причините.
 Аз също без изобщо да съм запознат със случая предполагам каква е причината.
 Тя...бабата е разказала цялата история.
 КАРМА...
 Причина и следствие...
 Какво коментира полицай Костов? Поне което съм чувал в интервю...
 Младеж или юноша в малко населено място/ а и не само в малко/. Неправоспоспособен да управлява автомобил или с малко стаж. Почти всички по един или друг начин знаят, че употрябява алкохол и управлява автомобила или може и да не употребява, но е прекалено самонадеян. Всички знаят и си траят и изведнъж ФАЛ.
 "Черен лебед". Няколко млади хора прибирайки се от купон, вече ги няма.
 Няма магия... Има причина и следствие.
 Бабата го разказва...
 Млад мъж с чисто нова, луксозна кола...;) 
 Завист от другите.Чувство за превъзходство. Пренебегване на предупреждение за смаляване на ЕГО-то. Често празнуване...
 Причина и следствие...
 Нямам си и идея на кого и как е помагала бабата, но когато създаваш някъкви причини, рано или късно ще береш последствия...
 Карма smile
Магията не е нещо което правиш, магията е нещо, което си ти.

Неактивен Jokera

Магия за смърт
« Отговор #8 -: 25 Декември 2013 14:42:20, Сряда »
А...
 а олиото и гроба в историята са не причината а следствието.
 Нали знаеш...нисша и висша магия..:( 
 .
Магията не е нещо което правиш, магията е нещо, което си ти.

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Магия за смърт
« Отговор #9 -: 25 Декември 2013 16:22:49, Сряда »
Баби....пази Боже сляпо да прогледа.... Една малко по-лъскава кола, мацка на предната седалка и........... не кара,а ще литне .... и в такива случаи в неправилната посока.... и после - кандило,магия,завист,ГРОБ.... Жалко за младите хора
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен jjedii

Магия за смърт
« Отговор #10 -: 19 Март 2014 21:07:25, Сряда »
не мисля че има нещо гнило тук smile

Неактивен DANDY

Магия за смърт
« Отговор #11 -: 21 Март 2014 07:53:04, Петък »
theshadow
 Здравейте, силно съм притеснена, защото вчера циганка ме спря на улицата и започна да ме дърпа за ръкава...и ми каза че имам много лоша магия за най-лошото и че тази магия гони децата ми...с една дума е предназначена за тях...поиска ми цигари и пари...дадох й 2 лева и цигари...а тя започна да вади някакви конци...единият вързан на 5 възела...после като подържа конеца...възлите станаха един. Искала да изгори конеца за да ми развали магията...но аз си тръгнах...искаше не малка сума пари...Много ме е страх да не ме е проклела...защото аз през цялото време исках да си ходя и да не я слушам...но тя ме дърпаше нахално...Измих си ръцете и лицето като се прибрах и си прочетох молитви...какво друго да направя, защото ме е страх това да не ми докара някакви бели на мен и семейството ми?
 Благодаря предварително за отговора!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Магия за смърт
« Отговор #12 -: 21 Март 2014 08:16:13, Петък »
Дани, този номер с възлите го има във всяка детска книжка за фокуси. А тези циганки които дърпат нахално хората по улиците са гадни манипулаторки, но не са в състояние да направят или развалят каквато и да било магия. Просто циганката е видяла, че си умислена, а може би и угрижена и се е възползвала.
 Не вярвай на такива псевдо-врачки. Нищо няма направено нито на теб, нито на децата ти. Но ако си вярваща, за свое успокоение, отиди на църква и запали свещички за здраве на семейството.
 Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Магия за смърт
« Отговор #13 -: 21 Март 2014 08:17:55, Петък »
DANDY, Цеци ме изпревари с отговора. Следващият път като видиш такива особи с мераци да ти обясняват как имаш направена магия- просто ги подмини и не си губи времето с тях. smile
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен DANDY

Магия за смърт
« Отговор #14 -: 21 Март 2014 13:38:56, Петък »
Приятели, благодаря ви от сърце..и аз така се надявам нищо лошо да не ми е направила тази жена...по прицип никога не обръщам внимание на такива...но тя ме дърпаше и тичаше след мен. Всеки ден си казвам моя си молитва, отправена към Господ и Бородица и силно вярвам че думите ми са чути..Бъдете здрави  щастливи! Радвам  че открих този сайт и вас! Няма нищо случайно...