Автор Тема: Sqnka  (Прочетена 5300 пъти)

Неактивен chips97

Sqnka
« -: 20 Декември 2013 18:11:06, Петък »
Sunavum sqnka 4erna koqto pravi taka v suni6tata mi da se 4uvstvam v velika panika i 4uvstvo za beznadejnost, sunuval sum q sigurno 100 p1ti no poslednite 2 p1ti mi se poqvqva sqnka s shapka shapka klasi4eska golqma na glavata mu i da vi razkaja za sunq si sedq si v spalnqta i broq pari no vnezapno kato ostavqm 4ast ot parite na biuroto te iz4ezvat hva6ta me panika izlizam i na vhoda vijdam tazi sqnka s shapkata i otivam v hola da razkaja na dqdo mi sqdam do nego no vnezapno vliza negov kloning koito vurvi stranno i me gleda stra6no ot panika vikam kre6tq ot strah i telepati4no izlizam ot hola i vhodnata vrata be6e shiroko otvorena duhashe vqtar sre6tu men i baba mi koqto jiveq s neq koqto v deistvitelnost ne me iska vku6ti v sunq mi me goni i me pudi izlizam i vlizam v asansiora i otivam nadolo i dokato slizam se podava ot malkoto prozor4e na asansiora 4ervena svetlina izlizam i ve4e vse edno neshto me razkusva vsi4ko stava 4erno i az vikam i kre6tq ubiistvo smurt i taka svurshi sanq mi molq za pomo6t naistina sum mnogo izplashen

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Sqnka
« Отговор #1 -: 20 Декември 2013 20:33:47, Петък »
Принципно тук не е място за деца, но щом молиш за помощ- ок, ще те оставя още  малко да обикаляш из форума, а после ще ти отнема достъпа. А докато си с достъп до форума- пиши на кирилица! Това е задължително.

 За сънищата ти- в твоя случай представляват в изопачен вид твои вътрешни страхове. Ще спреш да сънуваш такива работи, когато психиката ти се справи с проблема по някакъв нейн си начин. А проблемът е взаимоотношенията ти с някои от околните ти хора- там ти имаш неуредици.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Sqnka
« Отговор #2 -: 20 Декември 2013 20:34:50, Петък »
Казваш, че баба ти с която живееш не те иска... Сънят може да е реакция на това и други проблеми при теб. А ако наблягаш и на фантастика и филми на ужасите... кошмарите са неизбежни.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Sqnka
« Отговор #3 -: 20 Декември 2013 20:36:56, Петък »
Потърси личният си лекар и поискай да те насочи към специалист, невролог или психолог.
 Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Sqnka
« Отговор #4 -: 20 Декември 2013 20:40:48, Петък »
cecivalchanova, не е за чак такива специалисти... Най-обикновено дете си е. Само трябва да спре да се връзва на всичко, което сънува...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Sqnka
« Отговор #5 -: 20 Декември 2013 20:46:09, Петък »
Ако си дете нямаш ли чувства които могат да бъдат наранени, а от там и малко по малко да почне да се уврежда психиката?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Sqnka
« Отговор #6 -: 20 Декември 2013 20:51:52, Петък »
Невролог не е необходим. А психолог- може по желание- но не през личния лекар, а направо училищният.  smile
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.