Автор Тема: Имам ли направена магия?  (Прочетена 16884 пъти)

Неактивен hinkohinev

Имам ли направена магия?
« -: 15 Декември 2013 17:07:34, Неделя »
Здравейте, интересува ме имам ли направена магия,защото не се чувствам добре,мъчат ме нервни кризи,получавам сърцебиене,вие ми се свят.Ходя да ми чупят яйце ,и да ми леят куршум.Помага ми,но след около седмица всичко се повтаря отново.Цялата работа стана,след като паднах,и си счупих крака .Бях в болница 18 дена,и след това започнаха проблемите ми.Нещо се обърна в мен.не съм този,който бях.Не знам какво да правя вече.Надявам се,че вие ще можете да ми помогнете.Благодяря Ви предварително! Искам да Ви помоля,ако имате възможност да ми отговорите на емайла:hinkohinev1@abv.bg. Поздрави!!!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #1 -: 15 Декември 2013 17:15:26, Неделя »
Здравей, hinkohinev! Нямаш направена магия. Просто стреса ти е дошъл в повече. Лекувай си нервите и ще се оправиш. Да ти баят (да чупят яйце) и да ти леят куршум точно в момента няма да ти помогне. По-добра работа ще свърши невролог, психолог и личен лекар който да те упъти при правилния специалист. Ако си осигуриш и положителни емоции, ще ускориш процеса на оздравяване.
 Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен hinkohinev

Имам ли направена магия?
« Отговор #2 -: 16 Декември 2013 16:12:53, Понеделник »
Здравейте отново!Благодаря Ви за бързият отговор,но аз ще изчакам и други мнения.Преди няколко дена се запознах с една жена,на 30 години,която е разведена и има голям син,и от тогава нещата се влошиха отново.Искам да знам дали не ме урочасва,или да ми прави нещо?Също така искам да Ви питам какво да направя,за да се предпазвам от уроки и зли очи? Благодаря Ви предварително и за отговора и на вторият ми въпрос!Поздрави!!!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #3 -: 16 Декември 2013 16:28:37, Понеделник »
Млада жена която по всяка вероятност Ви харесва... защо би Ви урочасвала? Тя по-скоро ще иска да излизате и да се опознаете. Уроки и зли очи... червен конец като гривна на ръката.
 И гледайте по-оптимистично на живота. Не всеки който идва към Вас гони користни цели. Да не говорим, че магия как да е и кой да е не може да прави. Ако сте подозрителен към всички ще ги отблъснете...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #4 -: 16 Декември 2013 22:51:05, Понеделник »
hinkohinev, други мнения, различни от мнението на Цеци няма да получите.
 

 Уроки и зли очи не съществуват.

 За сърцебиенето и нервните кризи- няма как да се натоварвате с ненужни страхове (те рефлектират върху сърдечната дейност и не само) и да си товарите психиката със суеверия и да очаквате тялото ви да приема това безропотно... Не ме учудва, че имате такива проблеми... Вие сте отровил живота си- сам. 

 Ако продължите да я карате все така... Вие никога няма да имате нормален живот и вечно ще обикаляте по чупене на яйца и леене на куршуми. С такива мисли, такива страхове, каквито описвате- вие какво мислите, че сам привличате в живота си? Отделно и нормален живот няма да имате, докато ви се привиждат врагове. Суеверието успешно руши живота ви. Сигурно и си плащате на хора, които да подклаждат суеверието ви?
 
 До кога смятате да я карате така? Докато съвсем нищо не ви остане за спасяване от вас самия?

 Най-доброто, което можете да направите за себе си- това е да спрете да търсите направена магия, уроки и зли очи и да си гледате живота. Да зарежете яйца и куршуми ведно със суеверието си.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен огледало

Имам ли направена магия?
« Отговор #5 -: 19 Декември 2013 23:15:03, Четвъртък »
Здравейте, случайно попаднах тук
 Една приятелка (виртуална) ми описва много странни неща - тя получава нервни кризи, вкъщи всички започват често да се карат, кучето й се разболява и се налага операция, цветята масово умират...
 Нямам практика по подобни въпроси, но ми прилича на външна намеса
 Как мога да й помогна?
 Приемам изпробвани съвети, защото момичето не се чувства добре и никакви рискове не са уместни...според мен
 Не иска да посети невролог или психолог с идеята, че ако не се справи сама, всичко ще се повтори
 Възможно е да е съчетание на няколко неща
 Вие как мислите - какво може да се направи?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #6 -: 20 Декември 2013 00:06:28, Петък »
огледало, приятелката ти прави нервни кризи поради скандалите в къщи. И на мен не ми понасят и ми се отразява на нервите. Животните боледуват и по някога се налагат и операции. А цветята... И при мен масово умират. Или е от времето или пък и тя като мен не го умее това с цветята.
 Ако отдавах всяка неприятност на магия, последния месец трябваше да реша, че целият форум се е съюзил срещу мен и ми прави магии от най-черните... wink
 Кажи на приятелката си да гледа филма "Тайната" :http://vbox7.com/play:m73a258e9a и да гледа малко по-ведро на живота. Нека всеки ден намира по нещо на което да се усмихне. А това със психолога, съвсем не е за пренебрегване.
 И няма направена магия. Даже не е урочасана. Просто лошо стечение на обстоятелствата.
 Успех!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен огледало

Имам ли направена магия?
« Отговор #7 -: 20 Декември 2013 00:13:01, Петък »
мерси, цеци, сигурна ли си?
 само по описанието ли съдиш, или използваш и други методи, защото и в двата случая аз съм връзката, и може проводникът да не провежда добре?

 скандалите и цветята са от последните 2 седмици, кризите са от месец-месец и половина назад, и не става въпрос само за кавги, ами и разни други дребни неприятности, зачестили тия дни
 наистина има хора, които това с цветята не го могат, но тя си е живяла с тях преди добре
 за кучето (както ми е разказано) може да се каже с лека ръка, че наистина би могло да е съвпадение

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Имам ли направена магия?
« Отговор #8 -: 20 Декември 2013 00:23:58, Петък »
огледало, съвсем съм сигурна, повярвай. А и ако се замислиш... Толкова малко хора са в състояние да направят магия. Ама наистина да я направят такава една зловредна и съсипваща. Та кой от тях ще тръгне да вреди на приятелката ти  и защо? А това другото с яйцата, кичурите коса и т.н. са чисти психологически атаки. Някой подхвърля на друг нещо гадно и неприятно. И другия се вкарва в някакъв филм в който всяка неприятност свързва с магия.
 На мен този месец неприятностите ми са не повече, а непоносимо повече. И вместо да се психирам и да обвинявам магията за всичко лошо реших да си реша проблемите и да си лекувам нервите.
 Та... нека се погрижи за себе си, твоята приятелка. Да стане такава, че сама да се хареса и ще види как всички ще променят отношението си към нея. И няма да има скандали и живота ще стане по-красив.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен огледало

Имам ли направена магия?
« Отговор #9 -: 20 Декември 2013 00:34:17, Петък »
добре, цеци, ще работим с нея в тая посока
 а за магията - аз мисля, че най-лошата магия не се прави с яйца и изобщо предмети, но не съм практикуваща, така че... smile
 мога ли с нещо да ти помогна с твоите проблеми?
 поне си позволявам един съвет: начинът за решаване на всякакви проблеми се състои от 2 стъпки:
 1) приоритет
 2) действие за отстраняване

 Но това са общи думи, ти си ги знаеш

Неактивен огледало

Имам ли направена магия?
« Отговор #10 -: 22 Декември 2013 13:13:24, Неделя »
Гледах го тоя филм-Тайната
 Гаджето заспа 2 пъти smile
 Голяма пропаганда, голямо нещо, обаче не разбрах какво искат да ми продадат
 Най- ме изкефи един психолог-Джон май беше, така ръкомахаше, че помислих да не му хвръкне някой крайник
 И защо в целия филм нямаше цитат от Тесла за подкрепа на тезата, ей това ме тормози...

Неактивен niksi

Имам ли направена магия?
« Отговор #11 -: 22 Декември 2013 13:48:08, Неделя »
Нищо не искат да ти продадат.Посланието на филма е простичко.Искай, за да получиш.Бъди позитивен, за да имаш сполука.Работи за това, което искаш, сякаш вече е постигнато, никога, ама никога не си помисляй, че това което искаш не може да стане, ама няма как, нвъзможно е и т.н.
 С няколко изречения това е посланието.Сигурно веднага ще ти мине мисълта, охоооооооо ами то само с искане ако ставаше, всички щяхме да сме......, е това е първата отрицателна мисъл, която те стопира към успеха, заради преградата която си слагаш.

Неактивен огледало

Имам ли направена магия?
« Отговор #12 -: 22 Декември 2013 14:12:48, Неделя »
никси, разбирам какво е посланието, те толкова пъти го повториха, че просто нямаше начин smile
 кой ще дефинира що е то успех в тоя глупав материален свят, в който живеем?

Неактивен niksi

Имам ли направена магия?
« Отговор #13 -: 22 Декември 2013 14:31:04, Неделя »
Успех=Реализирана мечта (желание).
 Поне това е моята проста дефиниция.Мечтите за всеки са различни.Във филма беше наблегнато на материалното защото все пак така става по гледаем, с оглед дефиницията за успех на мнозинството-"Голяма къща и т.н."

Неактивен огледало

Имам ли направена магия?
« Отговор #14 -: 22 Декември 2013 14:38:43, Неделя »
А защо трябва да е по-гледаем...:)
 Има истина в позитивното мислене, аз самата съм позитивна по природа и вярвам, че предизвикваш каквото е в теб
 Но не винаги
 А филмът - пак казвам - като реклама е, ще извинявате smile