Автор Тема: Молба за съвет  (Прочетена 29066 пъти)

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Молба за съвет
« Отговор #60 -: 27 Февруари 2014 00:22:51, Четвъртък »
огледало, извинявай,но понеже съм глуповата такава...та трябва да ми се обяснява по няколко пъти,а и не съм специалист та само следя разговора...та виж какво виждам аз.

 1.Казваш че имаш приятелка с проблеми и искаш съвет.
 -1.Цеци ти дава.
 2.Изведнъж проблема става "депресия".
 -2.Лилит ти дава отговор,Цици потвърждава отговора на Лилит-отговора е психолог/психиатър.
 3.Ти казваш че тя вече се е консултирала,но мислиш че ти можеш да направиш още нещо за нея.
 -3.Цеци и Лилит ти казват че ТИ НЕ МОЖЕШ,а и не е желателно да правиш нищо повече за нея и да я ОСТАВИШ НА ГРИЖИТЕ НА ПСИХОЛОГА.
 4.ТИ обаче продължаваш да настояваш ЧЕ ТРЯБВА ДА НАПРАВИШ ОЩЕ НЕЩО ЗА НЕЯ.
  -4.Отговора на двете е да я оставиш НА ГРИЖИТЕ НО ПСИХОЛОГА.
 5.Изведнъж тя не била била на психолог,а СТАНДАРТНА ПРОЦЕДУРА -ИЗПЛЕЗИ СИ ЕЗИКА,ЗАВЪРТИ СЕ НА ЛЯВО...
  
 Последно ТЯ БИЛА ЛИ Е на психолог или НЕ Е БИЛА...?
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Молба за съвет
« Отговор #61 -: 27 Февруари 2014 01:07:08, Четвъртък »
Ако е така,ако тя е потърсила специалист.... значи се е погрижела за себе си и е наясно какво става организма и...

 И тук започва историята с приятелката ти да издиша... пък не вярвала че схващанията и са на нервна почва,а липса на калций...може би имаш в предвид КАЛИЙ,защото ако е калций ще ти се чупят ноктите и ще ти цъфти косата  няма да ти се схванат мускулите...така както и да е... После,все някакви депресирани хора около теб които ТЪРСЯТ твоята помощ,а ти не си специалист-казваш. Тогава какви съвети даваш,не те ли е страх че ако им се задълбочи "депресията"и стигнат до самоубийство ТИ ще си виновна.
 После някакво лекарство се появи...и учудващо ти му знаеш името,па видиш ли ти, то било със зелена рецепта.Аз бих се сетила за мента,глог и валериана... ей,че съм проста... crazy
  
 Та... в крайна сметка...Ко стаа?!...

 От всичко това оставам с впечатлението че ти се шляеш тук безцелно...и само някакви дроги са ти в главата.
  Помниш ли темата за Кастанеда... crazy ....Защото аз помняяя...
 Влез в темата за нестинарките,там съм дала рецепта как се прави "Мазилката на вещиците"с него яхаш метлата и излиташ...правиш едно кръгче и се връщаш.

 Моля те,напиши нещо свястно. От толкова много теми нищо ли не ти допада? sad
  
 Сянка,извинявай....не ми е работа да пиша такива работи,ама може ли такива работи   мир.
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #62 -: 27 Февруари 2014 09:52:58, Четвъртък »
Точка 5 е грешна-била е и на психиатър и на психолог, трябва да прочетеш пак
 Описах прегледа при психиатъра, за другия не знам нищо

 Ако аз се шляя безцелно тук, ти с каква цел се шляеш?
 Ако искате затворете форума, че няма много смисъл от него.
 В раздел магия не може да се пише, защото трябва висока компетенция, разбираш ли
 В раздел психологическа помощ- пращат те на лекар (мда-нямаше да се сетя)
 В раздел свободни-темички за стихчета, музичка...

 Та...какво искаше да ми кажеш, хеката?

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #63 -: 27 Февруари 2014 09:58:40, Четвъртък »
хеката, ама много те обичам, диване такова, с глас и сълзи се смея biggrin Явно имам много калций, яки нокти, почти всяка нощ ги тествам напоследък - държат biggrin
 огледало, виж, колко много форуми има надолу.. ама.. нъцки! Сянката те оптряза и бас ловя, че причината се корени в несериозното ти отношение и тези "будалосвания", на които подлагаш хората наоколо, пък те не са глупави, това, че ти играят в ритъма - друга бира е, предполагам им е скучно biggrin
 Дам.. скучно ще да е, няма какво друго да е. smile

 П.П. На карти не мога да гледам, може би ще ти метна една чия, че ми свърши бобът, сготвих го вчера biggrin
 П.П. Явно или не е била на психиатър, но пък нали не очакваш да ти правят дисекция или ендоскопия? lol
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #64 -: 27 Февруари 2014 10:33:01, Четвъртък »
Нямам предвид калий, сега вече много ясно, че не си мисли така, но все още търси спасително обяснение-извън нея
 И ти ли си психолог, Хеката?

 Added (27.Feb.2014, 10:33 AM)
 ---------------------------------------------
 Лилит, да си призная, и аз не мога да ви взема насериозно-цеци вече не я броя във вашата тройка, тя си е добричка, и дори нещо да ми се кара, разбирам защо го прави, макар и да не е права.
 Сянката също го разбирам-той си е админ и трябва да пази форума, още не е наясно каква съм, що съм-няма достъп-ок, негово си право
 Обаче вие двете с хеката го играете какво-кучетата пред вратата ли?
 В смисъл-човек за да е пълноценен член на форума трябва да е отчаян, объркан, и много послушен?
 По нито една точка не мога да се класирам
 Или да има някакви дарби, само с интерес не става? Ами какво да направя, нямам дарби, но съм любопитна по природа
 А за чиата-пробвай с ориз, все ти се намира, в краен случай-киноа, там ще е по-детайлно smile

Неактивен myself

  • Админ - Серсем
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1340
  • Total likes: 17
  • Karma: +52/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #65 -: 27 Февруари 2014 10:34:48, Четвъртък »
Quote LyLyth ()
ще ти метна една чия

 Мдам.Темата е абсолютна боза...ама те т`ва ми прихвана очето.
 LyLyth, за какво се спотребява чията?
 Хареса ми заглавието, докато бях в един био-магазин и си взех...надявах се, гуглето да ми каже. Пък то си трае... 

 ПП- а питането на огледалото - ми няма питане. Видях само провокации и заяждане от ней....
Мога да ви кажа истини, не мога да ви дам разбиране.
Това, което не ме убива, по-добре да бяга дяволски бързо.

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #66 -: 27 Февруари 2014 10:36:37, Четвъртък »
Питането, myself, беше как близките на хора с депресия могат да са им полезни
 Но темата се изметна

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #67 -: 27 Февруари 2014 10:48:55, Четвъртък »
Quote огледало ()
Ако искате затворете форума, че няма много смисъл от него.В раздел магия не може да се пише, защото трябва висока компетенция, разбираш ли
 огледало, защо говориш така за форума? И кой е казал, че трябва да си супер компетентен, за да пишеш в него?
 Аз дойдох супер некомпетентна в този форум. Знаех да бая и още някои неща от баба си, но до там... Тук ме научиха на много неща и продължават да го правят.
 В началото се задоволих да изчета свободната зона, да пробвам някои техники и да задавам въпроси когато нещо не ми се получи. Когато получих достъп до закритите секции ми трябваха още 6 месеца четене, за да се реша да се включа в практикум.
 А ти колко от свободната зона изчете? И не говоря за разтоварващите теми като музика, поезия и раздумка... В "Изчистване и защита" има толкова много неща които би могла да пробваш. Изобщо в откритите секции има толкова много за учене - само да ти се учи.
 
Quote огледало ()
В раздел психологическа помощ- пращат те на лекар (мда-нямаше да се сетя)
Ако проблемът който излагаш беше за приятелски съвет, всеки щеше да ти го даде. Но ти говориш за сериозни проблеми с които само психолог би се справил успешно. Едно е да питаш за проблем в отношенията с някой, друго е да се пробваш сама да лекуваш нечия депресия.
 Та мисълта ми е... Ако искаш да се учиш все пак форумът е за "Магия - практика и самоусъвършенстване", учи и се развивай. Ако обаче те вълнуват само развлекателните теми... Ами забавлявай се, но не обиждай форума като безсмислен - приемам го като лична обида. Аз съм достатъчно интелигентна и не участвам в безсмислени форуми. А от всички форуми за магия в които съм ровила, този е най-добрия и в него се работи най-сериозно.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #68 -: 27 Февруари 2014 10:57:09, Четвъртък »
Quote огледало ()
Питането, myself, беше как близките на хора с депресия могат да са им полезни
 огледало, не можеш... Приятелката ми на времето отказа да я заведа на психолог, а я молих, много я молих. Беше в депресия, после се пропи и се обеси. Вече 4г. я няма и това защото майка и си мислеше, че тя ще и помогне, останалите ни приятели също. А тя имаше нужда само от компетентен специалист.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #69 -: 27 Февруари 2014 11:46:05, Четвъртък »
Цеци, разбрах-да, не може да се направи нещо допълнително, оставям всичко в ръцете на специалистите и не се меся
 Прегледала съм всичко от свободни-защита примерно не ми трябва-от кой да се пазя-от животът?
 Изчистване-ок, това е процес, главно мисловен, чистя се ежесекундно-според силите си
 Ама от друга страна се смятам за доста хармонична личност, какво толкова има да чистя...
 Не мразя никой, имам склонност да се гневя, ама се опитвам да е под контрол, нетърпелива съм-също под контрол доколкото е възможно...
 Малко съм наивна-това не мисля да го коригирам..и така
 Нямам противоречия със себе си, нямам особени желания, нито пороци-големи, исках само да науча нещо интересно, но засега не ми се открива smile

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Молба за съвет
« Отговор #70 -: 27 Февруари 2014 11:52:52, Четвъртък »
Quote хеката ()
огледало, извинявай,но понеже съм глуповата такава...та трябва да ми се обяснява по няколко пъти,а и не съм специалист та само следя разговора...та виж какво виждам аз.
Добро утро на всички biggrin .

 огледало, ами аз не пиша по тези теми защото съм агроном,а не психолог. Като бивша спортистка ,схващанията на мускулите са ми до болка познати. Това и още много други неща свързани с човешкото тяло също сами известни. Може би защото съм ходила на училище ... знам ли?

 Нали искаш да се занимаваш с магия. Ето ти задача: Коя е триликата Богиня и кои са символите на Богинята Хеката biggrin .
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #71 -: 27 Февруари 2014 12:31:44, Четвъртък »
myself, чията много се раздува във вода или мляко. Доста енергийни семена са, имат антиоксидантни свойства, съдържат доста фибри, което регулира дейността на храносмилателната система, освен това са с високо съдържание на омега масни киселини, регулира теглото, въобще - супер са като хранителен източник.
 Добро е за закуска - преди или след тренировка, но и не само. Идеално е за балансиран хранителен режим, диети или като добавка към други храни. smile

 П.П. Понеже е пролет почти, можеш да минеш на такъв режим за прочистване и енергизиране. smile
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #72 -: 27 Февруари 2014 12:35:23, Четвъртък »
огледало

 
Quote
се смятам за доста хармонична личност, какво толкова има да чистя...
 Не мразя никой, имам склонност да се гневя, ама се опитвам да е под контрол, нетърпелива съм-също под контрол доколкото е възможно...
 Малко съм наивна-това не мисля да го коригирам..и така
 Нямам противоречия със себе си, нямам особени желания, нито пороци-големи, исках само да науча нещо интересно, но засега не ми се открива


 Май не искам да зная, но ми се ще ти да видиш, каквото виждам и аз..
 Ако това е хармония, какво ли е дисхармония???
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #73 -: 27 Февруари 2014 12:52:30, Четвъртък »
Quote огледало ()
Нямам противоречия със себе си, нямам особени желания, нито пороци-големи, исках само да науча нещо интересно, но засега не ми се открива smile
Във форум в който администраторите са изчели бол литература и са отсели зърното от плявата, за да го поднесат на такива като мен и теб на готово, ти не намираш нищо интересно???
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Молба за съвет
« Отговор #74 -: 27 Февруари 2014 13:10:52, Четвъртък »
Ссссс... Смомичета,сссвалете лапите от огледало.

 Сега си има,задача и съм сигурна че ще се справи. :)
магията не е религия или философия,а начин на живот