Автор Тема: Молба за съвет  (Прочетена 26483 пъти)

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #30 -: 26 Февруари 2014 14:16:08, Сряда »
Ако наистина искаш да знаеш как да се синхронизираш, тук не е мястото да питаш. Плати си консултация при психиатъра и психолога й и поискай да научиш това от тях. Много лошо е, когато близките дават съвети, които са в разрез с терапията, та,... сещаш се..

 огледало,  не мисля да съм любезна, защото не мисля да играя игричките ти. Надявам се, че ме разбираш. Аз и ти няма да водим "сладки раздумки", докато не спреш да преиграваш. smile ...както казах - ти не си това, което си, а на мен не ми се играе, че моите игри са ... грубички, обичам да е трудно и нестандартно, бавно и продължително biggrin
 Сега да не решиш, че не съм любезна, напротив. Любезно ти отговарям, за да знаеш причините, не искам да те карам да изпитваш някакви душевни терзания. smile
 Стига толкова приказки. Хубав ден. cool
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #31 -: 26 Февруари 2014 20:47:32, Сряда »
Лилит, имаш някакъв филм в главата си за мен, и дори да решиш да играеш игричките-сама ще си, да знаеш smile

 Сега имам друго питане
 Според вас на какво може да се дължат при нормален човек-без депресии и т.н., разни кофти мисли за близки хора, например че някой може да го блъсне кола, друг може да получи инфаркт, трети-усложнения от вирус и пневмония, изобщо...подобен тип
 На мен ми прилича на натрапчива някаква психоза...ама знам ли, може да е съвсем нормално?

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #32 -: 26 Февруари 2014 21:00:10, Сряда »
огледало, защо оставям с впечатление, че около теб само разни депресивни личности? И около мен имаше такива, но им казах, че или като се видим ще си говорим за хубави неща или няма да се виждаме. Все пак с какъвто се събереш - такъв ставаш.
 А такива мисли идват в главите само на хора без работа. Аз като съм заета не ми остава време да мисля кой и от какво може да пострада...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #33 -: 26 Февруари 2014 21:01:00, Сряда »
огледало,  какви са тези викторини? Как провери, че този "някой" няма депресия? Просто ми е любопитно. biggrin
 Натрапчива психоза... От трапчинки ли иде "натрапчива"? lol
 Сега сериозно.. много станаха "пишман" психолозите. От всичко започнаха да разбират - учат агрономство, а изписват транквиланти; завършват спортното, а подписват психиатрични диагнози..
 Съветвам те да се пазиш... пълно е в нета с... разбирачи biggrin
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #34 -: 26 Февруари 2014 21:01:46, Сряда »
cecivalchanova, а аз ще си спестя впечатленията, че ще съм нелюбезна. smile
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #35 -: 26 Февруари 2014 21:25:04, Сряда »
Цеци, не знам защо е така, но мога да ти кажа, че сега е даже добре, защото тези хора по някакъв начин са близки, приятели, поне познати
 А преди на публично място един луд да има-за мен ще се лепне, ама безотказно
 Не забелязах кога спряха да идват и защо, или може би защото аз рядко ходя сега на такива места
 Човекът с мислите не е без работа, даже работи прекалено ако питаш мен, но той малко работохолик си пада
 А относно какво да им кажа-ами аз не прикачам и не се уморявам или натоварвам-засега, все пак търсят помощ, не го правят на мен да ми е гадно

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #36 -: 26 Февруари 2014 21:28:18, Сряда »
огледало, те и на мен не ми тежаха, но откакто спрях да си говоря с тях за проблеми, животът ми стана по-весел и по-добър.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #37 -: 26 Февруари 2014 21:40:43, Сряда »
Абе близките не мога да ги отрежа
 Не си го представяй, че съм кошче за душевни проблеми, аз все пак тук споделям само за неща, за които моля някой да ми даде съвет, веселите истории са за други места
 Иначе чак веселие голямо не е, защото си имам задължения, та някак не остава време да съм волна пеперуда

Added (26.Feb.2014, 9:40 PM)
---------------------------------------------
Лилит, това за пишман психолозите в каква връзка? То и професионалните психолози дето нищо не разбират и даже не са читави и нормални хора са много. Във всяка професионална ниша има мърша. За съжаление не е като при певците-да си отвори устата и веднага да разбереш, че не може да пее


Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #38 -: 26 Февруари 2014 21:41:19, Сряда »
Quote огледало ()
Абе близките не мога да ги отрежа
Няма да ги режеш. Просто казваш, че 5 мин. за оплакване стигат. После само приятни разговори.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #39 -: 26 Февруари 2014 21:42:55, Сряда »
Казвам го да внимаваш, ако ти се наложи да ходиш, да си предпазлива, важно е добре да диагностицират.
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #40 -: 26 Февруари 2014 21:50:58, Сряда »
Цеци, може би си права, мерси smile така вероятно и самите те няма да се фокусират толкова върху проблемите, не че ще изчезнат

 Лилит, имам голямо търпение, особено във виртуала, не знам дали усещаш smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #41 -: 26 Февруари 2014 21:56:19, Сряда »
огледало, проблемите не изчезват, те се решават. И аз си имам проблеми, и аз по някога мрънкам на рамо на приятел, но после (веднага след мрънкане) се стягам и ги решавам. Та ако твои близки не седнат да си решат проблемите, а само хленчат колко са нещастни... ами те проблемите ще се трупат още и още.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #42 -: 26 Февруари 2014 21:58:29, Сряда »
Не, какво общо има търпението тук? blink
 Усещането е психичен процес, няма как да те усещам със сетивата си, освен ако не броиш ясновидството като особен вид сетивност..
 малко информация

 човек трябва да е подготвен, преди срещата с психолог, все пак няма как да разбере какво може, те, психолозите, не са певци, не е сигурно, че ще попаднеш на магьосник
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен огледало

Молба за съвет
« Отговор #43 -: 26 Февруари 2014 22:13:28, Сряда »
Аа, Цеци-не, такива, дето мрънкат, а нищо не правят-с тях съм много лоша, те са едни такива садо-мазо smile нямам нерви да се занимавам. Нали разбираш на кои се опитвам да помогна-времената са тежки може би, затова хората така сдават багажа

 Лилит, ясновидството броях smile хвърли ми едни карти smile
 Приятелката е намерила психолог и психиатър по препоръки и чрез близки, аз не ги познавам, но тя казва, че са добри, надявам се да е така
 Единственото, което малко ме притесни е дозата на з****та, която са й предписали...ама това е друг разговор, не за тук

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Молба за съвет
« Отговор #44 -: 26 Февруари 2014 22:18:31, Сряда »
Пробваш ме със золофта?
 хехех, огледало,  ама си огледало, не ти е работа biggrin
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак