Отворена дискусия > ШАМАНИЗЪМ

гърлено дишане

<< < (2/4) > >>

Aton:
myself :) ,  благодаря за поясненията.....и...не се сърди.... понякога бавно загрявам ...

myself:
Издразнено ми е дразнилото, щото се опитвам да огрея навсякъде, а времето и всякакви обязаности ме притискат.
 Не съм ти се ядосала. Тц.
 Си прав - това, че аз смятам нещата за ноторно известни и ясни всекиму, не означава, че е така....

 Затова, да попитам - има ли нужда от още информация и/или пояснения относно гърленото дишане, или тази до тук е достатъчна? Или - ще да е по-добре, ако поставяте конкретни въпроси, свързани с практическите ви изживявания?
 Да доразвивам (т.е. - да разводнявам) ли темата или да остане в този конспектен вид (на шоколадова хапка)?

LyLyth:
Гърленото дишане го пробвах вече. Първия път спрях до замайването - т.е. до там, където каза да спрем. Получих се .. наистина много силно усещане.
 Снощи отново го пробвах, този път ми отне време, спрях до някъде, не продължих до края, за да проверя, какво точно ще се случи. Но тогава навлязох в транс. Сърцето ми се забави страшно много, едва-едва биеше. Нямах усещане за тялото си, а по-скоро че потъвам някъде, в нищото.. странно усещане. Преди транса си бях изработила биологична обратна връзка, сама съм, знам ли какво и кой ще е извади, ако трябва да ме извади и дали ще извади. Случваше се преди да изпадна в транс и да се събудя сутринта - уморена, адски уморена и с усещането, че цяла нощ съм скитала някъде, че нещо важно..
 По-скоро ме тревожи това, че не помня, после не помня. Имаше неща, които видях, които узнах, но не помня, не мога да ги докарам до съзнанието си в момент на транс, съответно - излизам и не ги помня.
 Идеи някакви? Съвети? Мисля довечера пак да пробвам. През деня децата пречат. Говорят, влизат в стаята, не мога!

myself:
Не разбрах, само гърленото дишане ли "правиш" или си пускаш мрЗ-файла с шаманското пътуване?

LyLyth:
Засега само гърлено дишане, някои неща не мога да си ги преведа, затова към този момент само донякъде съм слушала файла - информативно.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия