Автор Тема: Логично обяснение?!  (Прочетена 4543 пъти)

Неактивен sun4shy

Логично обяснение?!
« -: 13 Ноември 2013 18:57:46, Сряда »
Здравейте!
 Аз съм нова във форума и като цяло в тези неща. Не съм мислила, че ще се захвана с това до преди няколко дни.
 Живея в къща с близките ми, като някои от тях не мислят въобще и аз много се ядосвам, но не влизам в преки спорове с тях. Онзи ден
 обаче беше различен... Ядосаха ме толкова много, че ми идеше да си отворя устата и всичко да кажа, но ... (вече имам случки при казване на някои неща ядосана и после да съжалявам, защото са се случили ), та замълчах... Но едно странно чувство изведнъж ме обзе.
 Те ми говореха и говореха, а аз сякаш цялата горях, ама наистина все едно се бях запалила , тръгнах да се прибера в стаята си и щом останах сама нещата утихнаха, температурата се нормализира бавно и се почувствах страшно отпаднала за 15-20 мин се оправих и всичко беше наред...
 Какво може да се е случило , търсех логично обяснение, но не намерих ... Предложения?
"SunShy"

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Логично обяснение?!
« Отговор #1 -: 13 Ноември 2013 19:44:08, Сряда »
Когато потискаш чувствата, това води до изливане на химията на тези чувства в тялото ти (чувствата, мислите- те са химия, нещо материално са). Не е здравословно да ти се случва това. Намери начин да се изразяваш, без да казваш неща, за които после да съжаляваш...
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Логично обяснение?!
« Отговор #2 -: 13 Ноември 2013 23:13:48, Сряда »
Когато бях дете, имах подобен на твоя проблем и понеже не говорех и таях всичко в себе си. В следствие на което започнах да получавам пристъпи на задух и през определен период от време губех съзнание.... Обиколихме доста болници,но резултатите от изследванията показваха че съм здрава. Помогна ми първи беротовчед на баба. Той беше лекар по психиатрия в Русенската болница-баба беше русчоклийка-та заминахме за Русе и когато той ме прегледа...ги откри...целия набор от негативни чувства на които аз не съм позволила да излязат на вън. Резултата от това мое упражнение беше припадъци и задух. Така че намери начин да изкараш тази гадост от себе си. Аз,ползвам всички начини да разтоварвам:смея се-любимото ми,когато имам възможност ходя в лунапарк в къщичката на ужасите-страха те кара да викаш,а след къщичката наистина се чувствам "чисто нова и неупотребявана". smile
магията не е религия или философия,а начин на живот