Автор Тема: Случи ми се нещо странно, моля за съвет  (Прочетена 37683 пъти)

Неактивен dia-devi

Случи ми се нещо странно, моля за съвет
« Отговор #90 -: 19 Декември 2012 18:09:22, Сряда »
и...от-мен biggrin friends
hola!..

Неактивен Dorian

Случи ми се нещо странно, моля за съвет
« Отговор #91 -: 19 Декември 2012 21:59:31, Сряда »
Мен си ме устройва да няма прераждане,че квато съм грешница и хич не вървя в коловоза няма да се преродя в нещо по-изискано от туй,което съм biggrin ....А иначе весели празници на всички ви , пожелавам ви една мнооооого успешна нова година и всичко най-красиво ви пожелавам от цялото си сърце smile :*

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Случи ми се нещо странно, моля за съвет
« Отговор #92 -: 23 Декември 2012 18:55:33, Неделя »
Проверката е най-висшата форма на доверие - абсолютно smile

 ...или просто за пореден път родната журналистика се е изложила. - ама аз такива журналистически бисери чета от години... и хич не си правя труда да проверявам дали конкретната статия е истина, щото принципно не им вярвам.

 Иначе аз продължавам да си вярвам и искам един ден да се преродя biggrin В журналист, мей би

 Весела Коледа !

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Случи ми се нещо странно, моля за съвет
« Отговор #93 -: 23 Декември 2012 20:16:11, Неделя »
Аз не чета журналисти... Много отдавна. Та рекох да проверя. smile

 Ей, ако все пак се прераждаш, недей в български журналист... Пробвай с някой от чужда държава. Носят се слухове, че имали и сносни журналисти, държащи на истината, когато отразяват събитие, а и с бонус да не се вписват в класификацията за нахалност- "нахален, по-нахален, най-нахален, конска муха, журналист"...

 Весела Коледа и на теб, и на всички, четящи темата.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен cleopatra

Случи ми се нещо странно, моля за съвет
« Отговор #94 -: 25 Декември 2012 10:32:05, Вторник »
Тогава човек как си изважда душата при Кундалини? Даже си вижда тялото отгоре
 Да не говорим за регресивната хипноза, на която са подлагани много хора, надали всички ще са наивни като деца
Ум царува, ум патки пасе

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Случи ми се нещо странно, моля за съвет
« Отговор #95 -: 25 Декември 2012 10:50:40, Вторник »
Кундалини няма нищо общо с душата и не отговаря за нейното "изваждане", а въпросното виждане на тялото "от горе", се дължи на устройството на главния мозък. Т.е. в главния мозък има участък, отговарящ за даването на подобна гледка- не е реално излизане от тялото и гледката е ограничена до информацията, подавана на мозъка от останалите сетива.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Случи ми се нещо странно, моля за съвет
« Отговор #96 -: 25 Декември 2012 11:04:22, Вторник »
cleopatra, за регресивната хипноза... Не е до наивност, а до непознаване на материята. Ако примерно ти не разбираш от астрономия, а срещу теб стои човек, който разбира, то той може да те манипулира и да те накара да вземеш за истина неща, които не са така.

 Регресивната хипноза не е гарант за истинност, но това го знаят практикуващите специалисти, а не обикновените хора. При регресия към по-ранна възраст под хипноза човек може да разказва един начин как се е развило едно събитие и с какъв край, а след хипнозата - да разкаже същото събитие по друг начин и с друг край. Изследванията къде е истината са чрез разкази на другите участници в събитието. Така е установено, че при регресивна хипноза човек не винаги казва истината. Причината е, че става въпрос за несъзнаваното (или подсъзнанието, както някои преводачи неправилно го превеждат). То генерира желаният от човека начин, по който да се развие дадената ситуация.

 И това е само мъничка част от всичко, което може една хипноза. Може да се накара човек да види цели филми от несъществуващи събития. По другите държави има осъдени, заради страничните ефекти върху тялото и психиката от такова нещо.

 Та... Има недобросъвестни хипнотизатори, които изкарват пари, като лъжат хората, че им показват минали животи. Не само, че не това им показват, но и е опасно.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен tattul

Случи ми се нещо странно, моля за съвет
« Отговор #97 -: 25 Декември 2012 11:46:23, Вторник »
cool Най-доброто, което може да ти се случи при една регресивна хипноза е да се..наспиш! Да си починеш добре и да те събудят ободрен biggrin . Не се подигравам, никак дори, ако някой все пак реши, че го правя.....абсурд! Хората пощуряват по това да научат миналото си, да знаят повече, да бърникат там където си мислят, че им е работата, да се разпореждат и да манифестират със знания. Да си създават фантастични филми и да позволяват някой да ги манипулира на базата на това. Е, когато си прохождащ винаги те послъгват за това или онова. Но "Пробата-опит-грешка/успех" винаги дава резултат на даден етап. Просто трябва да приемеш, че си ученик и че понякога, в повечето случаи ще ти се налага да пълзиш по корем и да се провираш през къде ли не. Ще трябва да проверяваш, но не и да вярваш на всичко. Малко са нещата в "чист" вид..или такива каквито ни се иска на нас, според очакванията ни.
 Клеопатра, прочети малко повече, за Кундалини, това е реално съществуваща сила в човека....Малко са реално съществуващите неща, па макар и да не могат да се пипнат...а за регресивната хипноза и аз като жабата пробвах, но както ви казах.... от сън спомени няма!
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))