Автор Тема: Моля някой да ми помогне  (Прочетена 9280 пъти)

Неактивен jjedii

Моля някой да ми помогне
« -: 6 Ноември 2013 22:43:42, Сряда »
здравейте ... имам проблем,от няколко дена виждам хора,животни и още някакви образи които немога да ги фокусирам,виждам ги за 1 секунда и изчезват .. никога не съм ги виждал тия образи в реалния живот... незнам какво става.. на 21 години съм никога не съм пушил цигари,никога не съм пил алкохол от малак се занимавам със спорт,искам да кажа че не приемам някакви опияняващи вещества за да ми се привиждат. нямам кошмари даже много спокойно си нанкам.вижте не се майтапя .... кажете какво да направя за да се оправи че ще се побъркам...разбирате ли хора виждам работи които всъщност ги няма . а аз съм си нормален ..тренирам си имам хубава приятелка,излизам с приятели.... незнам защо ми се случва това... забелязах че като се загледам в преминаващите хора и виждам тяхно отражение зад тях .. не мога да го обясня като хората.. кажете как мога оправя нещата....

Неактивен aves

Моля някой да ми помогне
« Отговор #1 -: 7 Ноември 2013 01:30:13, Четвъртък »
Quote jjedii ()
здравейте... занимавам се с черна магия от 2 години...... имам голяма енергия и понякой път правя бели.искам да се науча да я владея.практикувал сам и да ви кажа получава се,но по някой път има жертви... самите ритуали са такива-изисква се жертвоприношение... и така бих желал да обменя опит и да се уча!
това е другото ти писание на този форум... противоречат си в, следователно...
 или ни се подиграваш
 или така ти се пада
светлина от светлината, топлина от топлината, огън от огъня

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Моля някой да ми помогне
« Отговор #2 -: 7 Ноември 2013 06:56:16, Четвъртък »
jjedii, ако това, което пишеш е истина, а особено на фона на първия ти пост, то ти отключваш някакво психично заболяване. Консултирай се със съответния специалист.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен tsetsi0709

Моля някой да ми помогне
« Отговор #3 -: 7 Ноември 2013 11:27:17, Четвъртък »
Здравейте, аз съм tsetsi0709 и искам да се науча да правя магии от рода на да завали дъжд или да бъде топло. Ако някой може да ме посъветва, моля да ми пише в форума

Неактивен tattul

Моля някой да ми помогне
« Отговор #4 -: 7 Ноември 2013 12:10:08, Четвъртък »
Душа, топлата вода и климатика вече са открити и в действие))
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен sunflower

Моля някой да ми помогне
« Отговор #5 -: 21 Януари 2014 17:31:58, Вторник »
Хм , съвсем случайно попаднах на тази тема и понеже виждам ,че има мнение на администратор искам да се консултирам , ако може, по един въпрос. Регистрирах се днес и съм нова , но виждам че има много вещи хора тук. Та да премина към въпроса си . Аз съм доста чувствителна личност , не само на емоционална основа но и на енергийна. Растежът ми в тази сфера е започнал от много одавна , доста ми бе тежко , защото съм се срещала с доста непирятни неща , слава богу че преминаха , но от скоро виждам и чувам мъртви хора.Когато ги чувам -не ги виждам , а когато ги виждам - не ми говорят ( и добре че , иначе може и да припадна biggrin ) . Грижа се за безопаснотта си със амулети , камъни, заключвам се в огледално яйце (то винаги е моят щит ) , практикувам прости ритуали за защита, за да държа тези случки далеч от дома си, но не желая този контакт. Бихте ли ме посъветвали как да го прекъсна,или поне той да бъде безопасен за мен? Не ми се случва често но ми е неприятно,виждала съм дух дори и на работното си място , което ме накара да се чувствам некомфортно и там. Ще спомена ,че дори там ми се налага да пречиствам-пръскам помещението с вода от Богоявление . Доста се замислих , дали да споделя проблема си и все пак съм отворена за нови идеи и предложения. smile Благодаря предварително

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Моля някой да ми помогне
« Отговор #6 -: 21 Януари 2014 18:34:09, Вторник »
sunflower, компетентният специалист, към когото трябва да се обърнете, е психиатър- отключвате психично заболяване.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен sunflower

Моля някой да ми помогне
« Отговор #7 -: 21 Януари 2014 19:48:25, Вторник »
Благодаря за отделеното време , моля да ми изтриете профила smile

Неактивен Tq

Моля някой да ми помогне
« Отговор #8 -: 21 Февруари 2014 11:02:00, Петък »
Здравейте, нова съм и се надявам някой да ми помогне. Случи се нещо странно у дома. Снощи съблякох дрешките на детето, облякох му пижамката и го  сложих да спи. Преместих дрешките му на неговото столче и си легнах и аз. С детето спим в едно легло. През нощта нито аз съм ставала, нито тя. Истината е,че тази нощ спах много лошо и се будех през почти час, но не това ми е мисълта. Сутринта станах за да заведа детето на градина. Преди да го събудя му оправих раничката. Протегнах се към столчето да взема една от дрешките и замръзнах на място. Върху потничето ( то беше най - отгоре ) имаше 20 стотинки. Нито аз съм ги сложила там, нито детето. Бяхме сами у дома. Не ги пипам изобщо,защото ме е страх. Нямам против да намирам пари, но не и по този стряскащ за мен начин. Бихте ли ми казали, какво да правя с тях и с дрешките? Случвали се се и други неща у дома, но това минава граници. Когато уредбата се пускаше сама, като всеки нормален човек го отдадох на проблем с техниката. Не го мислех толкова, не ми пречеше. Започна да се случва след като почина на мъжа ми дядо му. В стаята при него имаше една специфична миризма, знаете,  на умрял човек.. Започна да мирише на моменти така и у дома. Решихме, че тъй като много обичаше и внука си, и правнучето си е  дошъл при тях. Имало е моменти, в които ми се е случвало да ми се привиди покойника. Не казвам,че го виждам, не мога да го твърдя. Понякога просто дали подсъзнанието си игра с мен заради болката от загубата, не знам. Навярно е така. Струва ми се понякога, че виждам сенки. Трудно е да го обясня, сигурно трябва да се прегледам wacko Но каквото и да "виждам" не ме  е плашело или притеснявало по някакъв начин. Просто това с пари ми е много странно. Ако някой може да ми обясни случващото се ще му бъда безкрайно благодарна. Най - вече ме притеснява факта, че бяха върху дрешките на детето.

Неактивен Delta

  • Mockingjay - DSJ
  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4188
  • Total likes: 0
  • Karma: +1/-0
    • Профил
Моля някой да ми помогне
« Отговор #9 -: 21 Февруари 2014 11:36:27, Петък »
Quote tsetsi0709 ()
Здравейте, аз съм tsetsi0709 и искам да се науча да правя магии от рода на да завали дъжд или да бъде топло. Ако някой може да ме посъветва, моля да ми пише в форума

 ти пак лесни неща искаш; един "колега" искаше да мести Луната  biggrin

Неактивен Tq

Моля някой да ми помогне
« Отговор #10 -: 21 Февруари 2014 13:09:49, Петък »
lia, благодаря ти за успокоението smile
 Той дядо му почина преди почти 3 години, не било скоро, но си се усеща присъствие понякога smile Ще занеса паричката в църквата може би и ще изпера дрешките и както казва баба " Всичко да си иде с водата" smile
 Благодаря ти отново.

Неактивен niksi

Моля някой да ми помогне
« Отговор #11 -: 21 Февруари 2014 13:58:46, Петък »
Възможно ли е тези стотинки да са изпаднали от някой ваш джоб докато сте полагали дрешките.Било е по тъмно и може да не сте чули че падат.Отделно самата дреха е притъпила звука при падането им и не сте обърнала внимание.По принцип темата е необятна, но в 99.9% от случаите има низ от логични обстоятелства, които в съвкупност сътворяват на пръв поглед "паранормално явление".По вероятно е все пак, вместо дух да ви е посетил някой недоброжелател, който някак си да е проникнал у вас и да се е пошегувал или е бил там с други намерения, което е по опасното в интерес на истината.
 Но на първо време си спомнете вашите дрехи преди да съблечете детето бяха ли съблечени или след това сте се събличала.Не е нужно портфейл да е имало в дрехата.На мен като ми върнат 20 ст. не си правя труда да ги прибирам в портфейл , а ги пускам в някой джоб.После или ги прибирам при събличане или забравям за тях.....докато не паднат или отидат е пералнята.

Неактивен niksi

Моля някой да ми помогне
« Отговор #12 -: 21 Февруари 2014 20:02:25, Петък »
Именно, най-важно е да постигне мир със себе си.Но дано този мир не включва съмнение, че духът на починалия човек е оставил тези стотинки на дрешките като някакъв знак, който тя трябва да разгадае иначе....лошо и се пише.Много хора в някакъв такъв филм ще влезнат.Иначе за усещанията на мирис, звуци и т.н. са нещо което всеки обяснява за себе си, но аз имам предвид ситуацията със стотинките.