Автор Тема: Черен списък на измамниците  (Прочетена 12664 пъти)

Неактивен Свързан

Черен списък на измамниците
« Отговор #15 -: 20 Юли 2014 17:53:04, Неделя »
Quote theshadow ()
Молбата ми е хората, които имат болест някаква или търсят лек за близък с болест- ползвайте официалната медицина. Ето защо-

 Здрасти theshadow.

 Аз самия съм лечител и за мене това видео е тенденциозно направено.
 Може би в България конвенционалната медицина е много добра, но аз съм в Квебек (френско-говорящята провинция на Канада) и тук конвенционалната медицина е равностойна на организирана престъпност.
 Считам също, че лечителката за която се говори във видеото дори и да е фалшива, не е единствената представителка на лечителите с алтернативна медицина, а има и такива които лекуват, аз лично имам такива примери в практиката си.

 Иначе, мога да ви дам много примери на сакатлъци от страна на конвенционалната медицина.

 Живи и здрави :-).
Om Shanti Shanti Shanti, Ом мир мир мир ...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Черен списък на измамниците
« Отговор #16 -: 20 Юли 2014 19:16:35, Неделя »
Свързан, би ли разказал как лекуваш? Билки, енергия, що?
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Свързан

Черен списък на измамниците
« Отговор #17 -: 20 Юли 2014 19:41:06, Неделя »
Quote cecivalchanova ()
Свързан, би ли разказал как лекуваш? Билки, енергия, що?

 Разбира се.

 Сложно е (не толкова сложно имайки предвид естеството на форума и пишещите и четящи в него колкото не искам да кажа всичко по въпроса), но общо взето ползвам Кундалини и канализирам.
 Кундалини се нарича в Йога, Светия Дух в християнската религия, Свещения Дух при индианците, Чи при китайците, Ки при японците и т.н.
 Също така ползвам визуализации, молитви и защити.
 Исках дори да пусна тема във вашия форум за лекуване, но ако е в разрез с правилата и насоченоста му забравяме за това :-).
 Пари не искам по принцип, но ако някой има желание да плати, насочвам го към линка за дарения към червения кръст.
 Ето статията във вестник Стандарт относно това което правя + поправките от мен по въпроса: http://www.standartnews.com/lyubopitno-misterii/charodey_lekuva_ot_kanada-242320.html

 Намерих форума ви търсейки място да пусна тема за лекуване тъй като форума в който лекувах вече не е достъпен за всички и видимостта на това което правя е намалена до минимум.

 Живи и здрави :-).
Om Shanti Shanti Shanti, Ом мир мир мир ...

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Черен списък на измамниците
« Отговор #18 -: 20 Юли 2014 19:45:05, Неделя »
Благодаря ти за бързия отговор. Ще прочета статията.
 И ние тук ползваме кундалини, но паралелно с традиционната медицина. smile
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Свързан

Черен списък на измамниците
« Отговор #19 -: 20 Юли 2014 21:30:59, Неделя »
Quote cecivalchanova ()
И ние тук ползваме кундалини, но паралелно с традиционната медицина. smile

 Би било супер да ползваме двете медицини заедно.
 Чел съм, че това било постигнато в Южно Африканската република (там са стигнали до споразумение да е практика да се ползват едновремено конвенционалната медицина и традиционната такава на черното население), но нека си припомним с цената на какво и с какви последствия.

 Аз в конвенционалната медицина намирам най полезни диагностиката и операциите.
 Много ми се иска да няма конфликти, а само сътрудничество между двата отбора, но в Северна Америка склонноста е към конфронтация и това носи неблагоприятни последствия.
 В Европа знам само за случая с Д-р Симончини който го осъдиха защото лекува рак с нещо което струва 4-5 лева, но може би има и други такива случаи.

 Прекалено много интереси, работни места, политика и сторици милиарди са в играта за да може да се развива и популяризира алтернативната медицина свободно и на равни начала с другата ...
Om Shanti Shanti Shanti, Ом мир мир мир ...