Отворена дискусия > МИСТЕРИИ

Днес е Хелоуин

(1/8) > >>

LyLyth:
Ето ви една мистерия около Хелуин.
 Тази сутрин, в малките часове на денонощието, кучето ми започна да вие. Защо е странно това - защото тя вие изключително рядко и е достатъчно да й се скарам веднъж, за да спре, дресирана е, не лае по кучета, котки или други животинки, а само когато някой е пред двора, опитва се да влезне или е влязъл. Тази сутрин независимо от това, че няколко пъти се показвах и й се карах - тя не спря до развидело.
 Около 9 сутринта седнах на дивана и се загледах в телевизора. Изведнъж една птица се блъсна в прозореца до мен, но най-странното е, че това се повтори с още една птица след около минута. По принцип се е случвало някое заблудено птиче да се блъсне в остъклената тераса, понякога не виждат, че там има стъкло, но да се надене на прозореца на хола, при това живея в къща, говорим за първия етаж, доста закътан прозорец, близо до ъгъл - никога! И при това, каква е вероятността това да се повтори след минута-две с още една птица в същия прозорец, на същото място?
 С това не свършват странностите. По-късно се занимавах с една сигла, направих я и докато танцувах, а това определено е моят начин за трансово състояние, изведнъж се почувствах изключително зле. Прилоша ми, разтреперах се, зави ми се свят, пребледнях, дори и сега све още треперя.. Повръщах, кръвното ми е наред, пулсът ми е наред, нямам температура, уж всичко е наред, а не е !
 
 Е, оставям място за скептиците, интересно ми е, как точно биха тълкували това, лично аз реших да споделя с вас, без да се замислям надълбоко над него! Но държа да подчертая, че вярвам в Бог(по свой си начин), в наличието на душа и прераждането, затова мисля, че днешният ден е особен!
 Честит сабат!

Aton:
Това което ти се е случило е Съдбовен знак.....Съдбата проговаря...а именно ....ДА НАПРАВИШ КУПОН У ВАС ПО СЛУЧАЙ ХЕЛУИН И ДА НИ ПОКАНИШ......Това е....

хеката:
Яката работа . При мен купона почва......Честит Хелоин

хеката:
Знаете ли по какво си прилича Хелоин и 8 март?... и на двата празника все едни и същи пияни вещици ходят.

LyLyth:

 Хеката, направо ме разстреля с това!
 Aton, би било страхотно, ако можеше реално да си спретнем един купон. Мисля, че ще допадне на всички ни!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия