Автор Тема: Днес е Хелоуин  (Прочетена 14166 пъти)

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Днес е Хелоуин
« -: 31 Октомври 2013 14:08:09, Четвъртък »
Ето ви една мистерия около Хелуин. wizard
 Тази сутрин, в малките часове на денонощието, кучето ми започна да вие. Защо е странно това - защото тя вие изключително рядко и е достатъчно да й се скарам веднъж, за да спре, дресирана е, не лае по кучета, котки или други животинки, а само когато някой е пред двора, опитва се да влезне или е влязъл. Тази сутрин независимо от това, че няколко пъти се показвах и й се карах - тя не спря до развидело.
 Около 9 сутринта седнах на дивана и се загледах в телевизора. Изведнъж една птица се блъсна в прозореца до мен, но най-странното е, че това се повтори с още една птица след около минута. По принцип се е случвало някое заблудено птиче да се блъсне в остъклената тераса, понякога не виждат, че там има стъкло, но да се надене на прозореца на хола, при това живея в къща, говорим за първия етаж, доста закътан прозорец, близо до ъгъл - никога! И при това, каква е вероятността това да се повтори след минута-две с още една птица в същия прозорец, на същото място?
 С това не свършват странностите. По-късно се занимавах с една сигла, направих я и докато танцувах, а това определено е моят начин за трансово състояние, изведнъж се почувствах изключително зле. Прилоша ми, разтреперах се, зави ми се свят, пребледнях, дори и сега све още треперя.. Повръщах, кръвното ми е наред, пулсът ми е наред, нямам температура, уж всичко е наред, а не е !
 smile
 Е, оставям място за скептиците, интересно ми е, как точно биха тълкували това, лично аз реших да споделя с вас, без да се замислям надълбоко над него! Но държа да подчертая, че вярвам в Бог(по свой си начин), в наличието на душа и прераждането, затова мисля, че днешният ден е особен!
 Честит сабат!
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен Aton

Днес е Хелоуин
« Отговор #1 -: 31 Октомври 2013 15:49:49, Четвъртък »
Това което ти се е случило е Съдбовен знак.....Съдбата проговаря...а именно ....ДА НАПРАВИШ КУПОН У ВАС ПО СЛУЧАЙ ХЕЛУИН И ДА НИ ПОКАНИШ......Това е.... yahoo
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Днес е Хелоуин
« Отговор #2 -: 31 Октомври 2013 18:23:32, Четвъртък »
Яката работа tongue . При мен купона почва......Честит Хелоин
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Днес е Хелоуин
« Отговор #3 -: 1 Ноември 2013 04:11:52, Петък »
Знаете ли по какво си прилича Хелоин и 8 март?... и на двата празника все едни и същи пияни вещици ходят.
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Днес е Хелоуин
« Отговор #4 -: 1 Ноември 2013 21:04:48, Петък »
yahoo
 Хеката, направо ме разстреля с това! taunt
 Aton, би било страхотно, ако можеше реално да си спретнем един купон. smile Мисля, че ще допадне на всички ни! smile
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Днес е Хелоуин
« Отговор #5 -: 1 Ноември 2013 22:36:50, Петък »
Той Атон се канеше бар за магьосници да прави и да ни събира там, ама май нещо се отказа...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Днес е Хелоуин
« Отговор #6 -: 2 Ноември 2013 06:23:58, Събота »
Мисля, че трябва да му "помогнем" с решението! biggrin
 Как ще се откаже, такава гениална идея. smile
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Днес е Хелоуин
« Отговор #7 -: 2 Ноември 2013 09:30:24, Събота »
"....Хайде бърже кръг сторете мърши всякакви хвърлете да се смесят в котлето: първа жаба мекотела, тридесет и един ден в сън под камък студен своята пъпчива гнус пълнила с отровна слуз...." biggrin Супер,а...LyLyth,това дали ще помогне мила? tongue
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Днес е Хелоуин
« Отговор #8 -: 2 Ноември 2013 10:12:32, Събота »
Ето го, хеката, в по-музикален вариант-

 
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Днес е Хелоуин
« Отговор #9 -: 2 Ноември 2013 16:44:14, Събота »
Шекспир е класика, нооо, според мен, няма да хване "декиш". lol

 Shadow, много забавно парче. biggrin
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Днес е Хелоуин
« Отговор #10 -: 2 Ноември 2013 17:44:27, Събота »
Абе да пробваме,все пак...? The Shadow,да кажа ли на пиколото да те чака за да ти паркира метлата някъде или ще се магипортираш, защото...."...огън пламти,котле бълбука,адска смес мехури пука..." Горкия Aton... biggrin  
магията не е религия или философия,а начин на живот

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Днес е Хелоуин
« Отговор #11 -: 2 Ноември 2013 18:08:11, Събота »
Значи, таковата... Първо някой ще следва да провери дали Хари Потър не е наминал преди мен... Че... Както всички знаят, с Хари Потър така и не можахме да се разберем, въпреки положените от моя страна усилия... И ако трябва да се срещнем с Потър- надали ще остане нещо здраво, не за друго...  wizard
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен LyLyth

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 4515
  • Total likes: 0
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Днес е Хелоуин
« Отговор #12 -: 2 Ноември 2013 18:14:59, Събота »
Ще се погрижим, ама да се внимава после с пиенето, че стават ВТП-та!

 

 
"Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата." - Е. Шафак

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Днес е Хелоуин
« Отговор #13 -: 2 Ноември 2013 18:32:59, Събота »
Те са цяла поредица правила... Химера ги беше превеждала от руски на български и ги крада от форума и за уика... Таковата... За доброто на любителите на такъв вид придвижване- главно от женски пол... Ето ги...

 1. Използвайте за полети предназначените за това предмети, имащи най-голяма гравитация и най-малко съпротивление с въздуха. 

 

 2. Не забравяйте за мерките за безопасност, тъй като при силно ускорение разни мушици и прочие насекоми могат да ви съсипят грима. 

 

 3. За избягване на травмиране на гарвани и всякакви нощни птици, косите е желателно да са прибрани. 

 
 4. Не вземайте със себе си излишни предмети, тъй като те имат свойството да се загубват, а също така се впиват в най-меките места в неподходящ момент. 

 

 5. Ако решите да вземете със себе си животни или деца, то не забравяйте предпазните колани или поставянето в специални детски седалки. 

 
 6. За маскировка против съседи и прочие любопитстващи лица, използвайте традиционните за техните възприятия летателни предмети. 

 

 7. Въздържайте се от употреба на храна и горещи напитки по време на полети, за да избегнете изгаряне и прочие травми. 

 

 8. Нежелателно е използването за полети на животни или преобразени на животни хора, тъй като в първия случай те могат да са непредсказуеми, а във втория - да бъдат нежелателни свидетели. 

 

 9. В зимния период ви съветваме да използвате прилагащите се към метлата големи хавани и прочие зимни аксесоари, облекчаващи придвижването в лошо време. 

 

 10. И помнете, че най-хубавите метли са при НАС!
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен хеката

  • Newbie
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 1547
  • Total likes: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • http://природна магия
Днес е Хелоуин
« Отговор #14 -: 2 Ноември 2013 18:52:31, Събота »
Със сигурност не е лесно да вземеш книжка за" метла"...категория "С"...!!! wacko
магията не е религия или философия,а начин на живот