Автор Тема: Врачки  (Прочетена 8299 пъти)

Неактивен lucifer

Врачки
« -: 30 Октомври 2013 22:10:30, Сряда »
Здравейте,
 случи ми се следното нещо:
 Обажда се майка ми и ми казва, че през магазина и минала някаква стара клиентка, която и казала, че врачува и: "Че това, за което се притеснявам, ще мине и всичко ще бъде наред. Ако не вярвам, да изчакам една седмица." след това просто си е отишла. Това, за което аз се притеснявах, беше жалба в прокуратурата, която бях подал лятото, но нямаше движение. На следващия ден, щях да ходя да се срещам с районния прокурор, за да видя какво става и има ли движение. На срещата с прокурора, той ми каза, че предния ден моята преписка е била изпратена в полицията, за да се извърши проверка по случаят ми. Това съвпада с появяването на тази жена.
 Тази жена в допълнение е дала указания, как да се пазя от човека, който се опитвам да осъдя и че той ще се опита да ме преметне отново, но да не му се връзвам.
 Интересно е да се отбележи, че аз и човека, с който имам проблем сме родени на една дата, но в различни години.
 В допълнение напоследък забелязвам обстоятелства (ще ги нарека "знаци") , които ме карат да променям пътя си и виждам, че печеля от това.

 Питам:
 Какво представляват тези феномени?
 Трябва ли да се пазя от тази жена или трябва да я потърся?

 Пояснявам: Не съм се занимавал с окултизъм или магия, доскоро дори не вярвах в такива неща.

 Благодаря, че проявявате търпение пред моята наивност.

Неактивен Sirens87

Врачки
« Отговор #1 -: 4 Април 2014 23:29:08, Петък »
Мисля, че трябва да продължаваш да следваш тези знаци т.е. да вървиш по пътеката , която ти е предначертана... Няма смисъл пак да търсиш тази жена тя не е дошла при теб защото си я повикал... Ако трябва отново ще се появи в живота ти и то в подходящ момент... Поне аз така мисля... Поздрави.
Водата е моята същност

Неактивен Cynthia

Врачки
« Отговор #2 -: 9 Април 2014 22:12:31, Сряда »
Не съм някакъв специалист, но ми се струва, че когато човек се сблъска с нещо, което не разбира трябва да чете, да учи ... да се запознае по-подробнос нещата. Просто да започне да ги разбира. И може би така ще намериш отговорите, които търсиш.
 Успех! smile

Неактивен Nikolay01

Врачки
« Отговор #3 -: 7 Август 2014 14:26:39, Четвъртък »
Феномени има.Друг е въпроса, че повечето хора са скиптични.Подкрепям Cynthia, "което не разбира трябва да чете, да учи"

Неактивен Exodus

Врачки
« Отговор #4 -: 25 Октомври 2015 22:50:28, Неделя »
Lucifer, аз бих те посъветвал да се пазиш от тази врачка. Такива гадаения от един за друг, пък казано на трети( в случая на майка ти за теб). Тази врачка или си прави самореклама или е намислила нещо. Все пак традицията повелява ти да отидеш при нея, а ако тя дойде да те търси винаги ще е за да предпази. Никой врач не идва просто така да кеже на някой за негов близък "ще му се оправят проблемите и т.н."

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Врачки
« Отговор #5 -: 26 Октомври 2015 05:05:42, Понеделник »
Quote Exodus ()
Никой врач не идва просто така да кеже на някой за негов близък "ще му се оправят проблемите и т.н."
Това с ясновидството май не ти е много ясно... В петък докато чаках маршрутка за работа дремех при бивша колежка на Лафка и си говорехме. В един момент и казах, че това дето толкова го иска, че чак я боли ще го получи не от там от където го чака, а от другаде. Даже не зная защо и го казах, нямам представа какво е искала в него момент, просто така ми дойде и така го казах. вчера отивам на магазина и минавам и през Лафка да поздравя, а тя същата лоежка на смяна. И ми казва, че искала да и гледам на карти, защото каквото съм и казала в петък станало. Получила желаното от неочаквано място. Пък и знаела, че гледам на карти, но до сега не вярвала...
Та и тази клиентка, ако си има ясновидството и то тогава се е проявило е нормално да каже...
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Exodus

Врачки
« Отговор #6 -: 2 Ноември 2015 22:27:13, Понеделник »
Цеци този случай не съвпада с това, което съм написал. Ти си и казал на момичето за нея. При lucifer е друг случая. Прочети ми по-внимателно поста!

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Врачки
« Отговор #7 -: 2 Ноември 2015 22:33:57, Понеделник »
Exodus, разбирам те и отново препрочетох поста ти. Но със същата лекота съм "виждала" и какво става със дете на някой с който говоря в момента.
Да ти кажа и аз все още не съм съвсем на ясно с ясновидството. Имам го, контролирам го до някъде, но само до някъде. Самонаблюдавам се да установя кога е най-силно, кога идва без да съм го искала и т.н., но имам още много да уча.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен useeruseer

Врачки
« Отговор #8 -: 25 Януари 2016 14:48:38, Понеделник »
може ли някой да ми помогне аз съм врачка по наследство от баба ми но тя наскоро почина а мен много ме влекат магиите и незнам какво да правя търся помощ. smile

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Врачки
« Отговор #9 -: 25 Януари 2016 16:19:23, Понеделник »
useeruseer, като за начало изчети свободна зона и започни по някоя от практиките.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен cvetelinadyankova

Врачки
« Отговор #10 -: 21 Октомври 2016 11:04:37, Петък »
wink