Автор Тема: Какво е необходимо за занимания с магия?  (Прочетена 71283 пъти)

Неактивен Dominik

Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #60 -: 14 Октомври 2013 00:55:08, Понеделник »
Винаги трябва да се има вяра във всеки един ритуал ,който се прави. Трябва концентрация.Чисто съзнание.Без значение каква магия се прави копанарска,вуду,циганска,дори и един прост ритал с възли, восъколене,Африканска магия Джу-джу и т.н ... Трябва да помислим за последствията преди да предизвикваме силите .Защото последиците може да са необратими. И може да съжаляваме за стореното, ала късно ! На въпроса Какво е необходимо за занимания с магия? Аз отговарям
 - Много желание
 -Много търпение
 -Концентрация
 - Вяра
 - Точно заклинание ( а не някое стихче на дедо ви Вазов)
 ... wink wink wink happy

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #61 -: 14 Октомври 2013 08:57:22, Понеделник »
Quote Dominik ()
- Точно заклинание ( а не някое стихче на дедо ви Вазов)

 Dominik, няма точни заклинания. Ако ровнеш из форума, на много места ще прочетеш как Сянката образно и в цвят обяснява, че със ритуали и заклинания магия не се прави. В думите има сила само от психологическа гледна точка. Ако магията ставаше със точните думички, всеки щеше да е маг и познай какъв хаос щеше да настане. Особено като се има в предвид човешката ни природа. Даже нямаше да ни трябват войни... щяхме да сме се избили до сега само с магия.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Aton

Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #62 -: 14 Октомври 2013 14:43:42, Понеделник »
Dominik, виждам че си запознат.....та да питам....винаги ми е било интересно....при циганската магия заклинанията на цигански ли са?
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #63 -: 14 Октомври 2013 18:13:27, Понеделник »
Dominik, заклинанията и ритуалите са театър (всички такива без изключение), а не същността на магията. В този ред на мисли... Ако искаш театър, ползваш заклинания и ритуали. А ако не искаш- не ползваш. Мен лично театърът не ми понася. Но ако все пак се наложи да правя театър, докато правя магия- и на "бла-бла" за заклинание в комбинация с подскачане на място на един крак- ще имам резултат. smile

 А Вазов не го намесвай въобще. Би трябвало да показваш уважение към историята на предците си. Ако си българин. Пък и да не си- пак- все пак тук е България, нали?  smile
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен niksi

Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #64 -: 15 Октомври 2013 10:19:09, Вторник »
Измина около година и половина, откакто направих първите си опити с магията.Ако сложим преди това само събирането на информация кажи ги две.За това време ако не друго научих много важни уроци.Имах колкото и да е странно сериозни успехи, но и не малък провал.Според мен лично има бяла и черна магия.Като последната наистина е доста опасна и човек може доста да си изпати.Личния ми извод до момента е, ако искаш да промениш нещо в своя полза, го прави без да вредиш сериозно на другия.Реално няма как, постигайки нещо ти, да не изгуби някой друг, защото е нарушен баланса, но просто трябва да се опитаме да не е целенасочено.
 п.п В някои практики трудно ще мине без ритуал, особено ако е от Некрономикон.Но в много случаи самия ритуал е чисто и просто за подсилване на менталната проекция на желанието и неговото изпълнение.Поне от малкия ми опит това ми е впечатлението.

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #65 -: 15 Октомври 2013 15:09:31, Вторник »
Не съм от религиозните, но все пак- О, БОЖЕЕЕ! НЕКРОНОМИКОН!

 Проучи Некрономикон. Започни от най-първия автор на книги от жанра на ужасите- Лъвкрафт. Когато приключиш... Ако успееш да си научиш урока... Никога повече не споменавай жанра на ужасите при магиите. И ритуалите- също.
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #66 -: 15 Октомври 2013 16:09:07, Вторник »
Quote niksi ()
Имах колкото и да е странно сериозни успехи, но и не малък провал.
Аз бих искала да споделиш за успехите си. Какво и как си постигнал. Ние тук се учим един-друг,  така че - научи ни. Няма значение дали ще е "бяла" или "черна" магия, ние тук ги правим всякакви. Пък щом трябват и ритуали... ми ще ги преживеем. Дано само да не се налага при ритуала да ползваме 38-ми ляв крак на стоножка и дясно око от усойница с перде, че застудя и те се изпокриха.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Aton

Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #67 -: 15 Октомври 2013 17:31:38, Вторник »
cecivalchanova, не си много права.... smile ти сподели ли успехите ти в любовната магия  ..За Гошо, а??? А и дясно око от усойница се ползва за  възпиране на зла тъща....
Най-същественото е невидимо за очите...

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #68 -: 15 Октомври 2013 18:04:30, Вторник »
Quote Aton ()
А и дясно око от усойница се ползва за  възпиране на зла тъща....

 Мдам... Има само една малка подробност... На усойника не трябва да се казва за какво ще се ползва дясното му око... Че като научи, после се плаши и отказва да съдейства...  wink
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #69 -: 15 Октомври 2013 18:11:43, Вторник »
Атон, ти ми прави магия за "Гошо" (прахосмукачката) помниш ли? Е... май е време да споделя за провала ти. Аз така и не се влюбих в "Гошо", но за сметка на това "Гошо" се влюби в мен. Където и да изместя проклетата прахосмукачка се спъвам в нея... Тръгвай да я разваляш тая магия, че осакатях.
 Сега аз ще ти направя магия за любов да видиш ти колко съм добра...
 Да се влюбиш във форума ни дано! С мисли за него да лягаш и с мисли за него да ставаш.  По три пъти на ден тука да влизаш и коментари да пишеш. Практики да практикуваш и с нас да ги споделяш. Ако един ден пропуснеш, жена да не те погледне и сърцето да те стегне!ДА БЪДЕ!
 Сега всичкото това ще го препиша на лист, ще го запаля ритуално с червена свещ и ще изиграя един гол амазонски танц около него, пък да видиш ти какви са ми силни магиите. tongue
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #70 -: 15 Октомври 2013 18:19:49, Вторник »
А за зла свекърва какво се ползва? Щото моята като и ревнах вчера, че ми е пробутала некачествена стока (синът и естествено) вместо да си го прибере, го овика. На мен ми каза да му сложа къс повод и строг нашийник и ми заяви, че рекламации не приема... Това на нищо не прилича вече...
 Та магия за свекърва моля!
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен theshadow

  • Админ-ДИКТАТОР
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6192
  • Total likes: 135
  • Karma: +106/-1
    • Профил
Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #71 -: 15 Октомври 2013 20:40:34, Вторник »
Тцъ... Прерових доста, а само решение срещу тъщи изскача... Ето например едно бързо решение (не най-доброто, но пък наистина бързо)-

 
Познанието е само за тези, които са готови да жертват време и усилия, за да се сдобият с него.

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #72 -: 15 Октомври 2013 21:09:18, Вторник »
Сянка, това си е жива дискриминация срещу жените... Значи вие можете да се отървете от тъщите, а ние нямаме шанс срещу свекървите? Аз съм нещастна... имам две свекърви (една бивша и една настояща) и двете ми звънят поне по 2 пъти в седмицата да ме питат как съм. Почвам да мисля магия за свекърви, като я сътворя-ще споделя.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен

Неактивен tattul

Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #73 -: 15 Октомври 2013 21:23:42, Вторник »
Бре, хората за Некромикон приказват ..вие за тъщи, като за зли вещици говорите))
 Това с прахосмукачката ми хареса, biggrin ..щом още шнура не е навирила, значи магията е бяла, вдигнели шнура, беж, че черната магия е в действие))
Време е за приключения, сладки забавления.
 С кучето Джейк, с човека Фин, към непознатото вървим)))))

Неактивен Цеци_Вихронрав

  • Обсебена
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 10106
  • Total likes: 199
  • Karma: +97/-0
    • Профил
Какво е необходимо за занимания с магия?
« Отговор #74 -: 15 Октомври 2013 21:42:56, Вторник »
Татул, какъв по-ужасен Некромикон, от тъща и свекърва. Това си е по-лошо от роман на ужасите... Даже не ти трябва черна магия. Ако имаш зъб на някой му пожелай да живее с тъщата или свекървата (според пола) и гледай как се срива живота на омразният ти човек. wink
 Виж, на прахосмукачката още не съм и гледала шнура... отивам да погледна и ако е вирнат, ще линчувам Атон.
"Кат тасманийски дявол си в устата."
 Последен